Look du jour: French essentials

Kompletując swoją garderobę przykładam szczególną uwagę nie tylko do jakości moich ubrań, ale też ich funkcjonalności. Jeśli nie czuję się komfortowo w danej rzeczy, po prostu jej nie kupuję. Na przestrzeni lat zdałam sobie sprawę, że takie podejście jest nie tylko ekologiczne, ale też ekonomiczne. Większość projektów w mojej szafie to uniwersalne modele, które noszę na wiele sposobów. Mimo upływu sezonów oversizowe marynarki czy koszule francuskich marek nie wychodzą z mody. Dlatego mogę je dowolnie miksować z rzeczami z aktualnych kolekcji, by podkreślać osobisty styl.

Myśląc o budowaniu niepowtarzalnego stylu nie zapominam o dodatkach. To właśnie one często pozwalają na stworzenie wyrazistego looku. Zegarek Albert Riele ze srebrną kopertą i na białym pasku doskonale odświeża każdą stylizację i znakomicie komponuje się z perłami Apart, których jestem wielką fanką.

Pierścionki APART / Zegarek Albert Riele APART / Marynarka Isabel Marant / Koszula, spodnie & pasek Les Coyotes de Paris / Buty & torebka Bottega Veneta