Checked in

Świat mody rozkochał się w deseniach i kolorach. Kolejny sezon pokazuje tęsknotę za świeżym spojrzeniem na modę. Ubrania w kolorze neonów, pokryte kwiecistym wzorem czy kratą można by odmieniać przez przypadki. Doliczcie do tego logomanię, sportowe akcenty i wciąż mocną zabawę na linii masculine/feminine. Jak odnaleźć się w nowej modowej rzeczywistości? Jestem pewna, że nawet największe fanki minimalizmu w najnowszych trendach znajdą coś dla siebie. Urozmaicając codzienne stylizacje jednym mocnym elementem z pewnością nie popełnimy żadnego błędu. A nawet gdyby? Grunt to czuć się dobrze w tym co nosimy.

Eksperymentując ze stylem nie zapominajmy o dodatkach. Zegarek Albert Riele na białym pasku to propozycja dla tych, które lubią połączenie klasyki i sportowego stylu. Model z dyskretnym logo i srebrną tarczą doskonale sprawdzi się jako dodatek do wielu stylizacji. To kolejny przykład klasyki z twistem, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Zegarek ALBERT RIELE GALA via APART / Marynarka Isabel Marant / T-shirt Balenciaga / Jeansy Totême / Szalik Acne Studios / Botki Céline / Torebka By Far

  • Fantastycznie! 🙂

  • ANETA PALUCH

    Jak ja uwielbiam Twoje stylizacje <3

  • Ilona

    Odważnie i oryginalnie. Nieustannie zachwycam się Twoim wyczuciem stylu i interpretacją najświeższych trendów 😘