Generation Neutral

Neutralność, początkowo miała być alternatywą dla nowych trendów. Dziś neutralne barwy to odrębny styl i filozofia, na której swoje kolekcje opiera wiele marek, a influencerki prześcigają się w tworzeniu stylizacji opartych na wszystkich odcieniach beżu. Lawinowo powstają inspiracyjne profile udostępniające zdjęcia z podpisem “generation neutral” jak np. Style and the Beach, gdzie możecie zobaczyć wiele moich zdjęć. Nowy ruch na Instagramie bazuje na pozostałościach po “erze Phoebe Philo”, jej charakterystycznym stylu i projektach-ikonach, które wciąż z dumą nosi każda fanka dawnego Céline.

Na przestrzeni lat zgromadziłam sporo ubrań i akcesoriów zaprojektowanych przez Phoebe, które chętnie noszę na co dzień. Wełniany sweter z ozdobą w kolorze kości słoniowej i żółtego złota, to jeden z najbardziej pożądanych modeli z ostatniej kolekcji Céline. Widzieliście go już w wielu stylizacjach i z pewnością zostanie ze mną na długo. Prostota i wyrafinowane detale to kwintesencja stylu, który na długo zdefiniował sposób, w jaki myślę o modzie. W kwestii dodatków, pierwsze skrzypce gra zawsze zegarek, często zastępujący biżuterię. Ten na złotej bransolecie Albert Riele, to jeden z moich ulubionych czasomierzy. Nowoczesny projekt z nutą vintage doskonale uzupełnia dzienne i wieczorowe stylizacje.

Zegarek Albert Riele via APART / Sweter, spodnie, buty, okulary Céline / Marynarka Isabel Marant 

Zdjęcia powstały w stylowych wnętrzach apartamentu Between Us w Warszawie.

  • Sylvia

    Genialny look! Masz niezwykłe wyczucie estetyki i robisz to w bardzo naturalny sposób. Z przyjemnością czekam na każdą sesję 🙂

  • Piękny sweter!