Bangkok Tales / KappAhl Limited Edition

Co może być bardziej adekwatne do prezentacji najnowszej kolekcji KappAhl Limited Edition, zainspirowanej krajami Dalekiego Wschodu? To właśnie Bangkok, który ostatnio odwiedziłam uważany jest za najbardziej autentyczne miasto wschodniej Azji. I chociaż motywy, które pojawiają się na ubraniach, zostały zaczerpnięte z Japonii, kolekcja doskonale wpisała się w egzotyczny krajobraz Tajlandii i wnętrza hotelu The Peninsula, w którym miałam przyjemność gościć.

Roślinne wzory, kwiaty, ryby Koi, żurawie oraz oversizowe fasony nawiązują do azjatyckich tradycji. Wielofunkcyjne i niezwykle oryginalne ubrania dają możliwość łączenia ich na wiele różnych sposobów. W kolejnych wpisach oraz na Instagramie pokażę Wam, w jaki sposób poszczególne elementy z kolekcji można z łatwością łączyć z innymi uniwersalnymi rzeczami z naszej szafy. Wspaniałe jest to, że KappAhl z każdym kolejnym sezonem zaskakuje jeszcze bardziej. Wiosenne propozycje z kolekcji Limited Edition są niezwykle eleganckie, oryginalne, a jednocześnie uniwersalne. Będą doskonałym uzupełnieniem każdej garderoby.

Kolekcja Limited Edition dostępna jest w wybranych sklepach oraz online od 5 kwietnia. 

Limited Edition bluzka / spódnica / buty Chanel / kolczyki Céline / zegarek Omega Speedmaster

  • JustynaM

    Gosiu śledzę Twoją podróż od samego początku i jestem pod ogromnym wrażeniem Tajlandii. Jesteś niesamowitą kopalnią inspiracji! W spódnicy zakochałam się już jak zobaczyłam na IG <3 Ale te zdjęcia są po prostu przepiękne!

  • Julka

    Ten komplet wygląda pięknie na Tobie jak zresztą wszystko :* Chętnie sprawdzę w sklepie bo już kupiłam cygaretki dzięki Twojej rekomendacji i jestem z nich mega zadowolona 🙂

  • Cudownie <3

  • Bardzo efektowny strój! 🙂