Louis Vuitton / Hot Moda

Kiedy zaczęła się moja przygoda z modą? Top 3 najbardziej wartościowych rzeczy w mojej szafie? Zasady, których zawsze trzyma się stylowa dziewczyna? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym magazynie “HOT MODA”, w którym pojawiam się jako influencerka grudniowego wydania. Dziś zdradzę Wam moją “Lekcję stylu” w pigułce i to, jak zaczęła się moja przygoda z modą, a po więcej zapraszam do “HOT MODA”!

 LEKCJA STYLU

“Trzy zasady, których zawsze trzyma się stylowa dziewczyna? Stawia na jakość, nie ilość. Inwestuje w ponadczasowe klasyki, a minimalistyczne looki podkręca oryginalnymi dodatkami. Przepis na perfekcyjną świąteczną stylizację? Nieśmiertelny czarny garnitur w duecie z satynowymi szpilkami od Manolo Blahnika”. 

PRZYGODA Z MODĄ

„Moja przygoda z modą zaczęła się dawno temu od lekcji rysunku i malarstwa, gdzie poznałam moją przyjaciółkę, która marzyła o karierze projektantki. Wspólnie oglądałyśmy pokazy i snułyśmy plany stworzenia modowego imperium. Pasja szybko przekształciła się w pisanie i tak jest do dziś, bo ten świat uzależnia!” 

HOT MODA 

Dzisiejszą stylizację również znajdziecie w magazynie “HOT MODA”. To kwintesencja mojego stylu – ubrania i marki, z którymi jestem od dawna zaprzyjaźniona. Ponadczasowa baza z niebanalnymi dodatkami, które mają potencjał, by nie wyjść z mody po jednym sezonie. Rzeczy, które noszę dość często i w różnych konfiguracjach. Bo styl, to dla mnie zupełnie inne wartości niż zakładanie na siebie wszystkiego, co aktualnie modne, w dodatku “na raz”. Ze swoimi wyborami modowymi warto zaprzyjaźniać się na dłużej, bo to właśnie one komunikują światu, kim jesteśmy.

Ciekawa jestem, czym dla Was jest styl?

Shirt & skirt LOUIS VUITTON WARSAW/ Watch OMEGA Speedmaster 38 / Bag LOEWE / Boots BALENCIAGA / Coat Lui Store

 • JustynaM

  Wyglądasz jak milion $$$! Jutro pędzę po Hot Modę <3

 • A ja nieustanie zachwycam się tymi botkami <3 Ostatnio zaopatrzyłam się nawet w ich tańszy odpowiednik z Mango. Nie ukrywam, że do tych od Balenciagi im daleko, ale i tak jestem z nich zadowolona, całkiem wdzięcznie prezentują się na nogach 🙂 Co do stylizacji – Gosiu, standardowo – perfekcyjnie 😉

 • Izikova

  Przepiękna spódnica! 😉

 • Agnieszka Pater

  Uwielbiam Twój styl. Jesteś dla mnie inspiracją. ❤

 • Aneta Paluch

  Ja też stawiam na jakość a nie ilość ,lubię do Ciebie zaglądać bo zawsze jest ciekawie 😉

 • Wicia

  jakoś jest zawsze lepsza niż ilość- wciąż się tego uczę 🙂 Spódnica mnie tutaj powaliła 😀