KappAhl Limited Edition Sustainable

Moda w wersji ekologicznej? To trend, któremu definitywnie warto kibicować. Do tej pory ekologiczne ubrania kojarzyły się z dość wysoką ceną i małą dostępnością. Na szczęście nasza świadomość konsekwentnie zmienia się, co widać również w podejściu projektantów mody, jak i marek popularnych. Dlatego tak bardzo cieszy mnie, kiedy jeden z moich ulubionych sklepów – KappAhl – wypuszcza kolejną partię z kolekcji Limited Edition Sustainable – całkowicie ekologiczną. Znajdziemy w niej wszystko, czego potrzebuje współczesna kobieca garderoba. Sprawdzone klasyki w nowoczesnej odsłonie, zaskakujące ciekawą formą, asymetrycznymi liniami czy odważnymi cięciami.

Bluzki i koszule uszyto z organicznej bawełny, z kolei poliester użyty do produkcji sukienek czy spodni pochodzi z odzysku, co odciąża naszą planetę, zmniejszając zużycie chemikaliów, wody czy energii. Z kolekcji Limited Edition tym razem wybrałam zapinaną z tyłu białą koszulę z przeskalowanymi rękawami oraz szerokie spodnie z wysokim stanem. Oba modele sprawdzą się doskonale w tandemie, jak i solo.

Spodnie KappAhl Limited Edition Sustainable / Koszula KappAhl Limited Edition Sustainable / Mule Manolo Blahnik / Biżuteria Rosa / Zegarek OMEGA 

 • Wicia

  Dlaczego czerń i biel nigdy się nie znudzi? Odpowiedź powyżej 🙂 Pięknie i kobieco! <3 Koszulę chciałabym mieć 🙂

 • Aneta Paluch

  Klasa sama w sobie 😉

 • Naprawdę pięknie 🙂

 • Izikova

  Te spodnie są fenomenalne. 🙂

 • Świetnie!