Smart Denim Days

Każdy mój zawodowy dzień to nowe wyzwanie. Bycie własnym szefem wymaga nieustannego zdyscyplinowania, samozaparcia, konsekwencji i przede wszystkim dobrej organizacji. Nie jestem typem dziewczyny, która lubi notować zadania, choć piękny notes i długopis zawsze mam pod ręką. Dlatego doceniam nowoczesne gadżety jak smartwatch Fossil Q z dotykowym wyświetlaczem, który stanowi mini centrum dowodzenia dla współczesnych superwoman, takich jak ja i ty.

Do czego może przydać Ci się smartwach hybrydowy Fossil Q Venture? Do jego przykładowych zadań należy monitorowanie prostych aktywności takich jak śledzenie liczby kroków czy ilości spalonych kalorii. Wystarczy, że sparujemy nasz smartwatch Fossil Q z telefonem za pomocą aplikacji Android Wear, by móc korzystać z “usług” naszego mini-asystenta. Moje ulubione funkcje smartwacha Fossil Q? To możliwość sprawdzania prognozy pogody oraz wibracje informujące o połączeniach przychodzących od wybranych numerów, dzięki czemu nigdy już nie przegapię ważnego telefonu. Dotykowy wyświetlacz pozwala w szybki sposób sprawdzić maile, wiadomości sms czy powiadomienia z mediów społecznościowych. Ciekawą opcją jest też personalizacja, zarówno tarczy jak i pasków, które możemy dowolnie dostosować do indywidualnego stylu. Smartwacha ładujemy dzięki bezprzewodowej ładowarce.

Po raz kolejny smartwach hybrydowy Fossil Q zdał mój test z zarządzania czasem na 6!

Smartwatch Fossil Q Venture / Jeans Vetements via Net-A-Porter / Coat Uterque / T-shirt Nude-Wear/ Boots Balenciaga / Bag Louis Vuitton

 • Wicia

  jestem oficjalnie zakochana w tym płaszczu 😮 <3

 • Barbara P.

  Piękny design i spory potencjał patrząc na mini asystenta. Fantastyczny look Gosiu. Płaszcz niesamowity 🙂

 • Izikova

  Ten płaszcz jest po prostu piękny!

 • Fantastyczny krój ma ten płaszcz! 🙂

 • Aneta Paluch

  Płaszczyk idealnie pasujący do Ciebie 😉

 • ślicznie 🙂