High Shine

Na wysoki połysk. To trend-klucz do jesiennej garderoby. Porzucamy strefę bezpiecznych i zachowawczych stylizacji, by lśnić i błyszczeć. Pożądamy wszystkiego, co się świeci. W wersji dla odważnych – more is more. Metaliczne tkaniny, połyskujące skóry, satyna, biżuteria wysadzana cyrkoniami, to elementy, które do tej pory kojarzyły się z wieczornym wyjściem. Dziś nosimy je na co dzień, ożywiając i odczarowując ponurą aurę za oknem.

W wersji minimalistycznej wystarczy jeden mocny element, by poczuć atmosferę disco lat 80. Mój sposób, by błyszczeć tej jesieni? Do klasycznej bazy dobieram ulubioną błyskotkę. Kaszmirowy sweter w zestawieniu z czarnym kostiumem stanowi doskonałe tło dla smartwatcha Fossil Q w kolorze różowego złota. Tarcza i bransoleta wykonane są ze stali szlachetnej i dodatkowo wysadzane kamieniami, dzięki czemu smartwatch nie tylko spełnia mnóstwo użytecznych funkcji, ale też z powodzeniem zastępuje biżuterię. Dla kontrastu, wyświetlacz czasomierza ma  kolor czarny, co dodaje mu eleganckiego sznytu, a informacje wyświetlające się na smartfonie są idealnie przejrzyste. Kto powiedział, że jesień w modzie musi być nudna?

Fossil Q smartwatch (FTW6008) / Pants Jonathan Simkhai / Boots Balenciaga via Net-A-Porter/ Sweather Kappahl / Jacket H&M 

  • Styl i klasa! Pięknie 🙂

  • Aneta Paluch

    Bosko wyglądasz<3

  • Wicia

    Piękne spodnie i zegarek 😉 Wyglądasz jak milion dolarów i to w tak niewymuszony sposób 🙂