J.W. ANDERSON PIERCE BAG

W modzie, oprócz butów, to akcesoria fascynują najbardziej. Co sezon o miano it bag walczą dziesiątki projektów torebek. Tylko niektórym udaje się dołączyć do panteonu ikon, które z sezonu na sezon zyskują na wartości. Reszta odchodzi w zapomnienie jak przysłowiowy “zeszłoroczny śnieg”.

Jedną z toreb, której pozycja rośnie z sezonu na sezon jest Pierce Bag Jonathana Andersona. Jej znakiem rozpoznawczym są przeskalowane detale. Zaskakującym motywem jest zapięcie, przypominające wielki kolczyk septum. Dzięki „przekłutej” klapie projekt Andersona to dziś jedna z najczęściej fotografowanych toreb podczas światowych tygodni mody. Czy uda jej się przetrwać próbę czasu? To się okaże… Jedno jest pewne, projekty Andersona zachwycają architektoniczną formą i mają to coś. On sam już dawno został okrzyknięty przez branżę mody współczesnym Midasem. Ja oprócz Pierce Bag, polecam Wam przyjrzeć się akcesoriom, które tworzy dla hiszpańskiego domu mody LOEWE – zwłaszcza torebce Barcelona oraz Puzzle.

Z przyjemnością też zapraszam Was do śledzenia nowego cyklu “Okiem blogerek”, który mam przyjemność współtworzyć wraz z Olivią Kijo dla Harper’s Bazaar Polska. W pierwszym artykule, to właśnie Pierce Bag bierzemy na widelec. Gorąco zapraszam!

Bag J.W Anderson / Parka Alexander Wang /Pants Osman via D.H. Vitkac / Boots H&M Trend

pierce bag jw anderson_3pierce bag jw anderson_5pierce bag jw anderson_716pierce bag jw anderson_1121pierce bag jw anderson_15

  • Spódnica jest boska! 🙂

  • Monika Barańska

    Dziewczyny wyglądacie jak milion dolarów. Uwielbiam Was! Tworzycie zgrany duet 😉 Kocham takie stylizacje! Ta torebka z jednej strony jest dla mnie bardzo elegancka i klasyczna, czarna, skórzana i niewielka. Jednak ten detal na klapie sprawia, że nie jest nudna ❤

  • Wicia

    Torebki 😮 😮 😮 Uwielbiam 😀