UTERQUE | Open back dress

Sukienka z odkrytymi plecami chodziła już za mną od dłuższego czasu. W wydaniu UTERQUE jest wręcz idealna – klasyczną formę urozmaicają zamaszyste cięcia i nietuzinkowe detale w postaci paska wykończonego okrągłą klamrą.

Jest nie tylko szykowna, ale też niezwykle komfortowa. Do tego kolor, w którym zakochałam się, jak tylko ją zobaczyłam – brąz z domieszką oliwki. Dla niektórych to najmniej atrakcyjny kolor z całej palety barw. Ale dla tych z Was, które są jego fankami mam dobrą wiadomość, brązowy będzie najmodniejszym kolorem nadchodzącego sezonu. Jak również dodatki i biżuteria z bursztynu, czy ich imitacja. Założę się, że każda z nas ma na dnie szafy coś brązowego. Czas na małe porządki?

PS. Niebawem otwarcie pierwszego butiku UTERQUE w Warszawie. Jedna z konsultantek w sklepie w Hiszpanii powiedziała mi, że podobno jest imponujący. Już nie mogę się doczekać!

Sukienka, buty, bransoletka – Uterque / Zegarek – Daniel Wellington / Okulary – Céline/Moliera2

uterque_222uterque_warszawa_21uterque_warszawa_23uterque_warszawa_24uterque_warszawauterque_warszawa_3uterque_warszawa_25

  • Monika Barańska

    Świetna sukienka, ale bransoletka odebrała mi mowę. Nigdy wcześniej nie widziałam tak pięknej biżuterii z bursztynu. Bursztyn kojarzy mi się ze słońcem ❤ Kolor brązowy jest dla mnie jednym z piękniejszych kolorów chyba pasuje każdemu.

  • Pięknie wyglądasz! Bardzo lubię odkryte plecy, także jestem zauroczona 🙂 I dodatkowo narobiłaś mi apetytu na kolczyki koła ;)))

  • Bogumiła Przywarta

    Uwielbiam takie wycięcia na plecach 🙂 kolor mnicha, bardzo fajny.. ciekawa ta sukienka!

  • Przepiękna ta sukienka i cała stylizacja 🙂 Ciekawostka o sklepie w Warszawie, czyli jednak sama sprzedaż online nie wystarczy 😉 Powrót brązu też jest zawsze dobrą wiadomością. Trzeba przekopać szafę, w takim razie 🙂