Céline Baby Marta Sunglasses

Może nie mam już perfekcyjnych brwi, ale mam okulary, które idealnie je zakryją i pozwolą w spokoju odrosnąć. Model Baby Marta od Céline był na mojej liście must have od kiedy zobaczyłam je w letniej kolekcji francuskiego domu mody.

Od kilku sezonów, to właśnie dodatki Céline są jednymi z najbardziej pożądanych. Uosabiają wszystko, co kocham w modzie – wyrafinowaną prostotę i francuski szyk. Baby Marta zachwyciły mnie starannością ręcznego wykonania i nietuzinkową formą. To właśnie Céline zawdzięczamy reaktywację trendu na okulary XXL, niektóre modele są wręcz przerysowane, ale co zaskakujące, każda twarz wygląda w nich dobrze. Można się skryć za nimi w miejskiej dżungli, jak i podczas długo wyczekiwanego urlopu. Mają w sobie to coś, co sprawia, że nawet najzwyklejsza stylizacja nabiera szyku i elegancji. Rasowe – jak powiedział mój mąż, który jest pasjonatem okularów. Zgadzam się, i zawsze powtarzam, że to akcesoria robią “całą robotę”.

Jeśli więc szukacie dobrej jakości designerskich okularów przeciwsłonecznych na lata (nie z plastiku, a z acetatu – najbardziej przyjaznego materiału, jeśli chodzi o wytwarzanie okularów) , polecam Wam przyjrzeć się oprawom Céline (i śledzić przeceny). Nie tylko świetnie wyglądają na nosie, ale też pięknie prezentują się na damskiej toaletce. Moje okulary znalazłam w sklepie Moliera 2. Dziekuję personelowi za przemiłą obsługę!

celine_okulary_moliera 2

 • Gosiu, wiem że temat brwi jest dla Ciebie w tym momencie dość wrażliwy, ale mimo wszystko pierwsze zdanie bardzo mnie rozbawiło 😉 Cieszę się, że znalazłaś rozwiązanie w postaci wystrzałowych okularów, których zazdroszczę! 🙂

  • Madziu, ja się śmieję, że był to najlepszy pretekst do sprawienia sobie oversizowych okularów ????
   Może brwi odrosna szybciej? ???? Na to liczę!
   Dziękuję Kochana ????

 • Monika Barańska

  Biedna Gosia 🙁 Ja też miałam raz taką sytuację, ale na szczęście brwi szybko odrosły. Z drugiej strony masz nowe boskie okulary, które chętnie bym Ci ukradła i nigdy się z nimi nie rozstawała <3 :*

  • W tym wieku, wszystko szybciej odrasta 🙂 Ale nie będzie tak źle 🙂 Hope so!
   Dokładnie, są tego plusy i to XXL <3

   • Monika Barańska

    Musi być bo zawsze masz pięknie zrobione brwi ! 🙂

 • patrycja

  POMOCY;) gdzie w sprawdzonym sklepie kupie celine marta czarne? nie moge nigdzie znalezc 🙁