Nowy/stary „Small Talk”: George Kotsiopoulos

Noworoczne postanowienia? Oto jedno z nich. Powrót do regularnych publikacji na tym blogu. Czy uda się? Zobaczymy :) Bo jak to mówią – czasem trzeba zrobić krok w tył, by móc zrobić dwa do przodu – dlatego dziś zapraszam Was na stary/nowy “Small Talk”… Nagrany dawno, dawno temu…

Ale zacznijmy od początku. Co robisz, kiedy przychodzisz na luzie na spotkanie z gwiazdą super znanego programu ”Policja Stylu”, emitowanego na kanale E!. i jednym z najlepszych stylistów w Hollywood i okazuje się, że dostajesz do dyspozycji kamerę, i właśnie Ty możesz przeprowadzić wywiad po angielsku, będąc do niego kompletnie nieprzygotowaną? 3 sekundy zastanowienia i zaczynasz myśleć: Sure, why not?!

Choć w duchu mówisz sobie: Chyba oszalałaś? Przecież jesteś kompletnie nieprzygotowana, a na co dzień nie masz styczności z językiem. Choć trzęsiesz się w środku jak galareta i wyobrażasz sobie te chwile, kiedy siedząc na przeciwko niego nagle nie będziesz wiedziała co powiedzieć, stajesz ze swoimi lękami twarzą w twarz i przyjmujesz wyzwanie. W końcu, ile razy w życiu zdarzy Ci się raz jeszcze spotkać tego człowieka? No właśnie.

Na szczęście dalej było już tylko lepiej. Nie taki diabeł straszny, można by rzec. Bo George Kotsiopoulus, podobnie jak Kelly Osbourne (koleżanka z “Fashion Police”), z którą miałam okazję również “Small Talkować”, nie tylko okazał się super miłym i pozytywnym gościem, ale też zrozumiał moje wszystkie pytania! ;) Mieliśmy kilka minut na luźną rozmowę o wszystkim i o niczym, ale od pierwszych sekund poznania George tak skrócił dystans, że siedząc na przeciwko niego na wygodnym fotelu czułam się, jakbym gawędziła przy herbatce ze starym kumplem, który właśnie wrócił z dalekiej podróży.

I tak nagraliśmy kolejny “Small Talk” mając do dyspozycji tylko jedną kamerę. Dlatego podczas rozmowy nie zobaczycie mojej twarzy, a jedynie profil, z czego nie jestem zadowolona, ale trzeba było wybrać, albo ja, albo on. Decyzja była oczywista – to gwiazda ma wypaść najlepiej i tak też było. Do dziś znajomi, którzy wcześniej oglądali materiał wspominają “Pana Ciasteczko” (jak go nazwali) i pytają, kiedy w końcu opublikuję ten wywiad. Dziś przyszedł ten dzień.

Kochani, zatem miłego oglądania! I zapraszam do odświeżania bloga! Mam nadzieję, że trochę tu zostanę ;)

PS. George Kotsiopoulos od stycznia 2015 nie pojawia się już w programie “Policja Stylu” (kanał E!). Ale jego życie zawodowe możecie śledzić na jego stronie na Facebooku: KotsiopoulosGeorge