PREMIERA: Small Talk x Anna Lewandowska

Co motywuje Annę Lewandowską? Czy ma jakieś słabości? Co chciałaby w sobie zmienić? Jakie błędy żywieniowe popełniają Polacy? Jaki jest jej sposób na piękny wygląd?

Zapraszam Wszystkich na Small Talk z Anią, który nagrałyśmy przed ostatnim treningiem z Nike. Dałam radę, wciągnęłam się, choć wciąż mam problem z regularnością ćwiczeń. Ale to i tak #Lepszaja 😉

PS. Koniecznie oglądajcie w HD!
Produkcja: Jarek Tokarski

 • Bogumiła Przywarta

  Ciekawie się słuchało, szkoda, że tak krótko.. ale dużo treści, można wszystko poszerzyć oczywiście łapiąc teksty z bloga.

 • Sylwia

  Jak zwykle świetny wywiad! A gdzie moża znaleźć treningi z Anią? Też mam problem ze nie mogę sie zmobilizowac ;-(

 • Milena

  uwielbiam Twoje rozmowy! Są bardzo naturalne, wciągające i potrafią zmotywować nawet w tak krótkich czasie 🙂

 • fochzprzytupem

  Gosiu uwielbiam Twoje small talki 🙂 Jednak za tą panią nie przepadam niestety, nie lubię jej za to że “nie wybiła się na plecach męża” no absolutnie nie:P no przecież nazywałaby się Iksińska to tak samo znana by była:P na bank! i za to, że gdy się ją o coś konkretnego pyta na jej blogu, np. odnośnie substytutów pewnych składników podanych w przepisach czy pyta się najzwyczajniej o konkrety to nie odpowiada, jej jedyne odpowiedzi są na pozytywne komentarze gdy ją ktoś chwali a ona potrafi odpisać np, “brawo” pełna profeska! Nie ujmuję jej wiedzy i tego ze jest zawodowcem, jednak gdy na początku jak tylko się pojawiła bardzo ją lubiłam i jej kibicowała, sama zapracowała na to by jednak u mnie szybko spadła z piedestału.

 • Kamila Wróbel

  Bardzo przyjemny wywiad, szkoda, że taki krótki 🙁 Przeraziły mnie te węglowodany – czas zgłębić temat. Gosia, ja czasami wręcz zmuszałam się do ćwiczeń, żeby było regularnie. Teraz nie mogę się doczekać, aż pojadę na siłownię, na fitness lub wyjmę matę w domu! Serio, to uzależnia!!! 🙂