#Stayinghome

Można by powiedzieć, że stałam się specjalistką od domowej kwarantanny. Ponad miesiąc spędzony w domu pokazał mi, jak szybko jesteśmy w stanie dostosować się do nowych warunków życia. Dzięki internetowi mogę pracować, robić zakupy i utrzymywać kontakty z najbliższymi. Życie wirtualne na dłuższą chwilę stało się codziennością każdego z nas. Mimo trudnej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się, staram się każdego dnia skupiać na pozytywnych aspektach odizolowania. Czas jaki otrzymaliśmy dla siebie jest luksusem, który chcę wykorzystać jak najlepiej.

W takich chwilach kreatywność jest kluczem do codzienności, zarówno w mojej pracy czy życiu prywatnym. Kocham to, czym zajmuję się zawodowo, dlatego współpraca z markami, które są mi bliskie stała się dla mnie priorytetem. Jak pokazują statystyki sprzedaż online rośnie – mimo domowej kwarantanny chcemy zachować cząstkę normalności. Rozumiem to w zupełności, zakupy online to też wsparcie dla marek oraz ich pracowników, dlaczego więc nie korzystać z tej opcji. Niemniej jednak jak nigdy, powinniśmy jeszcze bardziej świadomie dokonywać zakupowych wyborów. Wybierajmy z rozwagą rzeczy, kierujmy się ich jakością, nie ilością – to zasada, która z pewnością pozwoli nam cieszyć się zakupionymi przedmiotami na długo.

Chcecie wiedzieć więcej, jak wygląda moja praca aktualnie? Polecam Wam również materiał z moim udziałem w aplikacji Vogue Polska.

Kolczyki Apart / Pierścionki Apart / Bransoletka Apart / Bransoletka 2 Apart / Koszula Gestuz / T-shirt The Frankie Shop / Buty Céline