Copenhagen Fashion Week with APART

Kopenhaski tydzień mody upłynął pod znakiem jeszcze bardziej zrównoważonej mody, ale nie tylko. Tematy związane z przyszłością naszej planety przeplatały się z pytaniami o personalny styl i nasze świadome wybory. Przykładem marki, która szturmem podbiła skandynawski rynek i zdobyła serca najbardziej wpływowych influencerów jest HOLZWEILER. Wartości rodzinnego biznesu Holzweilerów opierają się na idei ekologicznego stylu życia, co oprócz genialnych projektów, doceniają fani marki na całym świecie. Jestem niezwykle dumna, że od dłuższego czasu mogę być częścią międzynarodowej “rodziny” marki, podzielając ich poglądy oraz wspierając działania zrównoważonej mody.

Świadomość i rozwaga w zakupach to tematy, które zawsze poruszam przy okazji publikacji sesji zdjęciowych. Dlatego podczas tygodnia mody w Kopenhadze niezmiennie towarzyszyła mi biżuteria APART oraz zegarek Albert Riele. Budowanie trwałych relacji z wartościowymi markami zawsze było ważną częścią mojej pracy, ale też pasji. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, zapraszam po więcej na mój Instagram oraz IG Highlights, gdzie znajdziecie relacje z najważniejszych pokazów oraz zdjęcia street style z CPHFW.

Biżuteria APART / Zegarek Albert Riele / Kurtka & spodnie Holzweiler / Torebka Bottega Veneta / Buty Dear Frances / Okulary Chanel