New Year, New Perspective

Nietuzinkowe działa sztuki współczesnej i zapierający dech widok z apartamentu GLACE, zawieszonego w chmurach nad Warszawą, a właściwie na 29 piętrze apartamentowca przy Złotej 44, stały się tłem do mojej ostatniej sesji w 2019 roku.

Zaprojektowany przez zespół AKSONOMETRIA apartament to połączenie klasyki i nowoczesnego designu. Projektantom udało się zachować funkcjonalność wnętrza wypełniając je nieoczywistymi elementami. Świetnym przykładem są tu dzieła cenionego projektanta Oskara Zięty, którego meble i przedmioty przypominają dmuchane baloniki. To futurystyczne zacięcie i unikatowe meble od polskich oraz zagranicznych twórców doskonale wpisują się w kontrast eklektycznej panoramy Warszawy.

Spędzając leniwy poranek w apartamencie GLACE podsumowywałam w myślach kończącą się dekadę. Również tę modową. Spoglądając na dynamicznie rozwijające się miasto pomyślałam, że zmierzamy w dobrym kierunku – wiemy już czego chcemy i dokonujemy świadomych, jakościowych wyborów. I tego również w 2020 roku życzę i sobie, i Wam.

Zegarek & biżuteria APART Albert Riele / marynarka, spodnie, buty Anine Bing