Fall checked

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie jesieni bez kraciastych okryć? Będziemy nosić je w total lookach jak również solo. Jeśli jednak znudziły Wam się klasyczne trencze i garnitury, postawcie na wielofunkcyjną kamizelkę, która równie dobrze mogłaby posłużyć jako wersja nietuzinkowej wieczorowej sukienki. Przy tego typu ubraniach możliwości stylizacyjnych jest nieskończenie wiele!

Świeżości klasycznym wzorom dodaje kolor biały. Pewnie dlatego tak chętnie po niego sięgam przy wyborze akcesoriów. Zegarek na białym pasku Albert Riele musiał więc znaleźć się w mojej kolekcji. Prawda, że znakomicie dopełnia całość stylizacji?

Zegarek Albert Riele / Kozaki Gestuz / Okulary Bottega Veneta / Kamizelka Birgitte Herskind

  • Intrygująco! Krata to prawdziwy must have na jesień. 🙂

  • Gosia, bardzo stylowo wyglądasz. Ta kamizelka to naprawdę świetna opcja i z całą pewnością ma mnóstwo zastosowań. Piszesz o wieczorowym looku, a ja bym ją widziała też w casualowym wydaniu, z golfem pod spodem i szerokimi kozakami na płaskim obcasie.

  • oo, super to wygląda! Własnie białe kozaki są dość trudne do stworzenia fajnych stylizacji – trzeba się na tym znać i mieć wyczucie. U Ciebie to wygląda idealnie 🙂