Ready for fall

Pewnie nikogo nie zaskoczy fakt, że tej jesieni będziemy nosić kratę od stóp do głów. Wzór ten co roku odkrywany na nowo przez projektantów stanowi ulubioną bazę ubraniową stylowych dziewczyn. Domy mody prześcigają się w wariacjach na temat kraty i pepitki, najpopularniejszych wzorów na jesień. Mająca swoje korzenie w Skandynawii “przekrzywiona krata” weszła na salony za sprawą Coco Chanel. Ten niezwykle wdzięczny wzór pojawia się najczęściej w kolekcjach na garniturach, płaszczach czy sukienkach. W wersji Dorothe Schumacher garnitur z dziewiczej wełny zaskakuje feerię barw i niespotykanym połączeniem kolorystycznym.

Dobierając dodatki tym razem postawiłam na biżuterię Artelioni – pozłacane kolczyki i pierścionek z brązu. Zachwyciła mnie ich wyszukana forma i fakt, że kolekcja doskonale pasuje do każdej mojej stylizacji.

Pierścionek Artelioni via Apart / Kolczyki Artelioni via Apart / Zegarek Albert Riele / Garnitur Dorothe Schumacher / Torebka & sneakersy Bottega Veneta / Okulary Celine