Parisian vibes with Breitling

Legendarna szwajcarska marka to perełka wśród wyjątkowych czasomierzy. Podczas mojej ostatniej podróży do Paryża, to właśnie jeden z modeli Breitlinga, BREITLING NAVITIMER 1, po raz kolejny towarzyszył mi w sesjach zdjęciowych. 

Mój wybór nie był przypadkowy. Detale takie jak minimalistyczne logo “B”, średniej wielkości koperta czy skórzany pasek w odcieniu ciepłego brązu, są uosobieniem kobiecych oczekiwań pod względem designu i funkcjonalności, jak i męskiego sznytu. Nie bez powodu to właśnie ten model Breitlinga jest jednym z najczęściej wybieranych przez miłośniczki mody. Niezwykle stylowy Breitling Navitimer 1 Automatic 38 łączy fascynuje historią z genialną jakością, sprawiając, że nawet najprostsza stylizacja nabiera charakteru. Nie ukrywam, że noszenie na ręku takiej legendy jest niezwykle ekscytujące!

Historia marki zaczęła się od Leóna Breitlinga, który w szwajcarskim miasteczku St. Imier w 1884 roku założył  manufakturę. Sławę zdobyła stosunkowo szybko, dzięki naręcznemu zegarkowi z chronografem, przeznaczonemu dla pilotów. Od tamtej pory Breitling już na zawsze kojarzy się z lotnictwem. Powstały w 1952 roku model Navitimer pozwalał pilotom na pomiar wielu przydatnych parametrów lotu. Nic dziwnego, że w krótkim czasie stał się ich ulubieńcem, a Breitling został jednym z największych dostawców urządzeń pomiarowych dla lotnictwa. Dziś marka jest jedną z najbardziej prestiżowych szwajcarskich firm, uosabiającą czasomierze najwyższej klasy i precyzji.

Zegarek Breitling via APART / Marynarka Jacquemus / Spodnie Isabel Marant / Szpilki Balenciaga / Okulary Dior / Torebka Bottega Veneta

  • Jowita

    Gosiu, jaki masz rozmiar marynarki?

  • Julia

    Oglądałam tego Breitlinga w salonie Apart. Jest na mojej liście zakupowej w tym roku. A Ty Gosiu doskonale czujesz klimat marki – jest stylowo, kobieco, nowocześnie. Brawo!