Thailand stories with APART jewelry

Tworzona dla silnych kobiet, poszukujących w modzie trendów, nowoczesności i tradycji. Historia jubilerskiej firmy rodzinnej sięga lat 80., kiedy to mistrz rzemiosła artystycznego, Adam Rączyński założył w Poznaniu zakład specjalizujący się w projektowaniu biżuterii. Gdy do firmy dołączył jego brat, z połączenia liter imion właścicieli powstała nazwa APART – dziś synonim wyrafinowanej, szlachetnej biżuterii z polską metką, dedykowanej wszystkim Polkom. 

Piękna biżuteria potrzebuje swoich ambasadorek. Aneta Kręglicka, Małgosia Socha, Kasia Sokołowska, Anja Rubik i wiele innych na przestrzeni lat z miłości do piękna i z dumą wspierają polskiego lidera branży biżuteryjnej. Swój sukces marka APART z pewnością zawdzięcza personalnemu podejściu do biznesu, ale przede wszystkim biżuterii, tworzonej w trosce o każdy detal i  nieustannym poszukiwaniom nowych, jeszcze doskonalszych wzorów, rozwiązań i inspiracji. Dziś wiele Polek nie wyobraża sobie ważnych chwil w swoim życiu bez biżuteryjnych talizmanów. Podobnie jest ze mną – biżuteria APART towarzyszy mi na różnych etapach życia, prywatnego i zawodowego. Co sezon uzupełniam swoją kolekcję o nowe modele i “perełki”, które miksuję ze sobą i noszę na różne sposoby.

Podczas podróży najchętniej zabieram ze sobą biżuterię w kolorze złotym, odbijającą ciepłe promienie słońca. Motyw koła, stał się jednym z najsilniejszych trendów 2019 roku. Kolczyki, bransoletki, pierścionki mogą być inkrustowane szlachetnymi kamieniami czy przybierać architektoniczne bądź klasyczne formy. Marka APART wychodzi też na przeciw oczekiwaniom nowoczesnych kobiet i w odpowiedzi na trendy inspirowane męskim wizerunkiem wprowadza kolekcję minimalistycznych sygnetów, wykonanych ze złota, które idealnie współgrają z garniturami jak i letnimi sukienkami. Jak je nosić? Najlepiej w tandemie, wszystko zależy od Ciebie, a w przypadku biżuterii nie ma żadnych ograniczeń!

Sygnet APART / Kolczyki APART / Bransoletka APART / Sukienka Nanushka / Sandałki The Row

  • JustynaM

    Gosiu, czy te sygnety są różnej wielkości? Widziałam je u Ciebie na stories i czuję, że będę musiała je mieć 🙂

    • Tak, można wybrać odpowiednią dla siebie 🙂 Najlepiej pójść do butiku i zmierzyć, ewentualnie zamówić swój rozmiar online. Bardzo mnie to cieszy, bo długo szukałam idealnych sygnetów. Te są wykonane z niezwykłą dbałością 🧡