The Old/New Neutrals

Podczas trwających aktualnie tygodni mody, zdecydowany prym w trendach wiodą kolory ziemi. Szeroka paleta beżu i brązów odmienianych przez wszystkie przypadki zdominowała zdjęcia mody ulicznej ze światowych stolic. Miłośniczki minimalizmu i schedy po byłej dyrektor kreatywnej Céline, wciąż wykorzystują bezcenne, flagowe elementy garderoby, które wyszły spod ręki Phoebe Philo. Stylizacje bazujące na połączeniu funkcjonalności z artystycznym sznytem wzmacniają kobiecą pewność siebie, są swego rodzaju deklaracją stylu i sposobu myślenia. Gdyby tylko Phebe chciała, to mogłaby stworzyć nie tylko własną markę, której produkty rozeszłyby się na pniu, ale stanąć na czele armii kobiet, które wciąż opłakują brak akcentu nad “e” i jej zniknięcie z rynku.

W przeddzień wyjazdu na mediolański tydzień mody towarzyszy mi biżuteria APART i uniseksowy zegarek ALBERT RIELE na skórzanym brązowym pasku.  Jeśli jesteście zainteresowani tym, co dzieje się w Mediolanie, koniecznie śledźcie moje Insta stories. 

Biżuteria APART / Zegarek ALBERT RIELE / Top Céline / Buty Isabel Marant via Vitkac / Jeansy Balenciaga

  • Buty mnie urzekły!

  • Te buty są niesamowite <3

  • Ela Z

    Chyba czas na kolejny zegarek Albert Riele <3 Nie zawsze do końca podobają mi się Twoje stylizacje Gosiu, ale ta jest mistrzowska <3