Milan Fashion Week 2019

Mój szalony maraton na tygodniu mody w Mediolanie właśnie dobiegł końca. Na moim profilu na Instagramie mogliście oglądać relacje na żywo z najważniejszych pokazów mody. W kolejnych dniach pojawi się jeszcze więcej zdjęć i filmików, które z pewnością ucieszą wszystkich zainteresowanych kolekcjami na jesień – zimę 2019 takich domów mody jak Etro, Salvatore Ferragamo, Iceberg, MSGM, Jimmy Choo czy Marni, które będą dostępne w warszawskim DH Vitkac.

Dostałam od Was mnóstwo wiadomości i zapytań o moje stylizacje z pokazów, które jak zawsze bazowały na połączeniu aktualnych trendów i bezcennych evergreenów. Dodatki nie były zaskoczeniem. W mojej podróży jak zawsze towarzyszyła mi biżuteria APART i odmierzający czas do kolejnych pokazów zegarek Elixa Beauty z fantazyjną, inkrustowaną kamieniami kopertą. Najbardziej pożądana it bag sezonu projektu Daniela Lee dla Bottega Veneta dopełniła całości.

Płaszcz Balenciaga via Vitkac / Spodnie Jacquemus / Chustka Chanel vintage / Okulary Old Céline / Biżuteria APART / Zegarek Elixa

Zdjęcia: Asia Typek