Shiseido x Gosia Boy Day & Evening Makeup

Od ponad 140 lat japońska marka Shiseido definiuje pojęcia piękna, tworząc kosmetyki będące synonimem elegancji i subtelnej kobiecości. Kojarzone z niebywałą jakością, ponadczasowe, a jednoczenie niezwykle innowacyjne produkty, stanowią inspiracyjną bazę dla każdej kobiety do stworzenia indywidualnego makijażu.

Dowód? Wystarczy spojrzeć na dzienny i wieczorowy tutorial makijażowy, w którym wzięłam udział na zaproszenie marki Shiseido oraz sieci Douglas Polska. Przy pomocy nowości produktowych marki, ceniona makijażystka gwiazd Beata Milczarek, wykonała dwie propozycje makijażu. W bardzo naturalnej wersji dziennej nie zabrakło niespodzianek – biały eyeliner Kajal InkArtist, róż w piance oraz przezroczysty gloss nadający powiece efekt tafli wody zachwyciły mnie swoją wielofunkcyjnością i możliwością personalizacji makijażu. Nietuzinkowe konsystencje i zastosowania produktów zachęcają do własnych eksperymentów.

Z kolei makijaż wieczorowy to modowa wariacja na temat graficznych kształtów. Mocna kreska na oku w kolorze głębokiej czerwieni, zainspirowana aktualnymi trendami, to propozycja dla lubiących eksperymenty. Wykonana eyelinerem Kajal InkArtist służy do artystycznego podkreślania kobiecego piękna. W wersji light wystarczy narysować na oku standardową kreskę i rozetrzeć gąbeczką.

Przyznam szczerze, że udział w nagraniu, poznanie możliwości produktów Shiseido i spotkanie z Beatą Milczarek, były dla mnie niesamowitym doświadczeniem. A Was zachęcam do eksperymentowania z makijażem i przełamywania barier, niestandardowego podejścia i reinterpretacji makijażowych trendów. Smokey eye, które wszystkie kochamy jest super, ale czasem warto zaszaleć i postawić na zupełnie inną wersję siebie.

Pięknych eksperymentów!

 • Julka

  Gosiu gratuluje kolejnego współpracy z tak prestiżową marką! Shiseido kojarzy mi się z kosmetykami najwyżej jakości, teraz na pewno przy kolejnej wizycie w Douglasie zatrzymam się przy ich stoisku 🙂

 • JustynaM

  Widziałam u Ciebie na stories ten róż piankowy i teraz już wiem, że muszę go mieć 😀

 • Super <3

 • Anetta

  Świetny look, a kosmetyki Shiseido znam już nie od dziś 🙂 Super film, bardzo lubię oglądać tego typu tutoriale, natomiast sam make up jest bardzo odważny i myślę, że do zielonych oczu bardzo pasuje 🙂
  Pozdrawiam!
  Zoio Moda – Blog