The Parisian Affair

Doskonale zaprojektowane, dopracowane w najmniejszym szczególe, przyciągają nieustająco przyjezdnych, ale też samych paryżan, chcących zrelaksować się i poczuć harmonię natury w tętniącym życiem mieście. Mowa oczywiście o Ogrodach Tuileries, w których zakochuję się od nowa za każdym razem, gdy odwiedzam Paryż. Niezależnie od pory dnia czy sezonu, ogrody zachwycają swym pięknem i różnorodnością. Rozległy teren kryje w sobie czar dawnego Paryża, kaczki pływające po zbiornikach wodnych, drzewa zacieniające alejki, idealnie przystrzyżone klomby, rzeźby znakomitych mistrzów takich jak Rodin, Giacometti czy Moore. Wystarczy usiąść na krześle zwróconym w kierunku tryskającej  fontanny, by poczuć się wyjątkowy klimat tego miejsca. Tu właśnie bije zielone serce Paryża.

Podczas tygodnia mody nie mogłam sobie odmówić porannej kawy w Tuileries, kiedy jeszcze słońce nieśmiało przebija się przez drzewa. Niezastąpionym kompanem moich paryskich wędrówek była po raz kolejny biżuteria APART oraz zegarek ELIXA, które stanowią znakomite uzupełnienie każdej mojej stylizacji.

PS. Październik to miesiąc szczególnej aktywności na rzecz walki z rakiem piersi. Właśnie teraz mamy szansę wesprzeć instytucje, które realnie wspierając działania związane z profilaktyką i badaniami, zwiększając świadomość tej choroby. APART i ELIXA stworzyły specjalnie zegarek dedykowany tej inicjatywie. 30% ze sprzedaży wesprze badania nad rakiem piersi prowadzone w Ośrodku Nowotworów Dziedzicznych w Szczecinie. Więcej szczegółów TU.

Zegarek ELIXA / Biżuteria APART / Golf & płaszcz COS / Buty, okulary & torebka CÉLINE

  • Olaaa

    Ta sesja jest tak dobra, że nie mogę oderwać wzroku! Nie przestajesz zachwycać Gosiu i ciągle zaskakujesz czymś nowym. Uwielbiam Cię za to, że nie przebierasz się, a ubrania domów mody nosisz z luzem, nie epatując nimi. Top wielka umiejętność! :*

  • Justyna

    Złota biżuteria prezentuje się pięknie przy tych beżach. Gosiu czy ta bransoleta zegarka jest regulowana? Można ją dowolnie dopasować?

  • Mistrzostwo <3