The spirit of Gabrielle / 3 beauty rituals

Jeśli kąpiel i domowe SPA, to tylko z Gabrielle Chanel. Teraz to możliwe, bo rodzina zapachowa GABRIELLE powiększyła się o trzy nowe produkty –  GEL MOUSSANT POUR LA DOUCHE, czyli pieniący się żel pod prysznic, ÉMULSION HYDRATANTE POUR LE CORPS, nawilżające mleczko do ciała i DEODORANT SPRAY, czyli dezodorant w sprayu.

“Zdecydowałam kim chciałam być i taką osobą się stałam”  – Gabrielle

Moim numerem jeden z miejsca stał się żel pod prysznic o delikatnym kwiatowym zapachu GABRIELLE, który w zetknięciu z wodą przeobraża się w puszystą pianę. Poranny prysznic i wieczorna kąpiel nigdy nie były przyjemniejsze! Wszystkie produktu z gamy pielęgnacyjnej GABRIELLE oparte są o nuty unikalnego zapachu, stworzonego przez Oliviera Polge na cześć Gabrielle – wyjątkowej kobiety, którą była Coco Chanel, zanim została założycielką słynnego domu mody.

Kompozycję tworzy kremowy i otulający egzotyczny jaśmin, migoczący z zielonymi nutami ylang-ylang, następnie wibruje w niej świeży i musujący kwiat pomarańczy, który ukazuje tuberozę z Grasse, uchwyconą w swej najwspanialszej szacie. Każdy z produktów można stosować samodzielnie lub postawić na kompleksowy rytuał piękna, by maksymalnie wzmocnić aurę zapachu GABRIELLE CHANEL.

Ja już wybrałam swój rytuał pielęgnacyjny CHANEL, a Ty?

  • JustynaM

    Takie luksusowe home spa to jest marzenie! Gosiu zaraziłaś mnie miłością do Chanel, Gabrielle to jeden z moich ulubionych perfum więc na pewno sprawdzę zwłaszcza balsam do ciała bardzo mnie kusi 🙂

  • Ale piękne zdjęcia! 🙂