Summer Capsule Wardrobe

Gotowe na lato? O zaletach odpowiednio skomponowanej letniej garderoby każda z nasz czytała. W praktyce jednak oznacza to często coś zupełnie innego. Jesteśmy właśnie w szczycie okresu wyprzedażowego, przez co dostaję od Was sporo zapytań, co warto, a czego nie warto kupować. W tym roku jednak, zamiast rzucić się w wir zakupów, przejrzałam swoją szafę i doszłam do wniosku, że mam w niej prawie wszytko, czego potrzebuję. Niezmiennymi podstawami, które będą również moją bazą latem okazują się ubrania, które noszę cały rok – biała koszula (zobaczycie niedługo jej wielki powrót), beżowe spodnie z kolekcji CÉLINE czy skórzane klapki Chanel, to moje must have o każdej porze roku.

Kluczem do sprawdzonych stylizacji okazują się jak zawsze dodatki. Nawet najzwyklejszy i najprostszy strój zyskuje, jeśli dodamy do niego odpowiednią biżuterię. Ta z kolekcji ELIXA od APART zachwyciła mnie nietuzinkową formą. Wykonana ze stali szlachetnej w kolorze złotym pasuje zarówno do dziennego jak i wieczorowego stroju. Zegarek XXL Albert Riele w męskim stylu, na skórzanym tłoczonym pasku, doskonale równoważy kobiece dodatki. Moja rada: Letni koszyk ozdabiamy jedwabną apaszką. Dzięki temu nasza ulubiona plażowa torba przemieni się w spersonalizowany miejski dodatek. Spróbujcie!

Biżuteria APART pierścionek 1, pierścionek 2, naszyjnik, kolczyki / Zegarek Albert Riele Premiere / Buty & chusta Chanel / Spodnie & okulary CÉLINE

  • JustynaM

    Nie wiedziałam, że męski zegarek może być taki kobiecy. Świetnie to wszystko razem wygląda 🙂

  • Anna

    Przepiękne zdjęcia! Klasa, klasa, klasa <3

  • Świetne kadry <3