Summer countdown

Bez zaskoczeń, najbardziej intensywnym zawodowo miesiącem w tym roku, okazał się czerwiec. Premiery, pokazy, wyjazdy prasowe… Czas zamienił się w szalony rollercoaster, z którego nie sposób wysiąść. Między pracą, a pracą, wiele z nas marzy o błogim, wakacyjnym czasie, który w moim przypadku, jest już coraz bliżej.

Odliczanie dni do letniego odpoczynku nie było nigdy łatwiejsze. Mój smartwatch Michael Kors robi to za mnie, dzięki funkcji MY NEXT. Wystarczy ustawić datę, na którą się czeka i uruchomić odliczanie. Ale to nie wszystko… Na tarczy zegara ustawiłam też jedno z moich ulubionych inspiracyjnych zdjęć z Instagrama (funkcja MY SOCIAL). Wystarczy, że spojrzę na mój nadgarstek, od razu się uśmiecham. Oryginalna ratanowa kanapa stojąca samotnie w pięknych okolicznościach przyrody od razu poprawia mi humor. I przypomina o nadchodzących 6-tygodniowych wakacjach, których chyba po raz pierwszy w życiu nie mogę się doczekać.

Tęsknotę za wakacjami widać też w moich stylizacjach. Koszulowa sukienka, którą mam na sobie, to ulubiony element mojej wakacyjnej garderoby, który świetnie sprawdza się również w miejskiej dżungli. Wystarczy zarzucić na nią marynarkę, a klapki zamienić na mule na obcasie. Idealnym dodatkiem dla zabieganych kobiet jest model smartwatcha Sophie od Michaela Korsa, który już w złotej odsłonie pokazywałam Wam w jednym z ostatnich wpisów. Nie wiem, która wersja kolorystyczna bardziej mi się podoba, obie doskonale komponują się z letnimi stylizacjami. Może Wy wybierzecie?

Smartwatch Michael Kors ACCESS Sofie / Sukienka LOEWE / Marynarka Isabel Marant / Buty, kolczyki, torebka Chanel 

  • Uwielbiam <3

  • JustynaM

    Podoba mi się bardzo pomysł ze zdjęciem ustawionym na tarczy zegearka. Brawo za kolejną świetną stylizację!