Omega Trésor

Kiedy kultowa marka OMEGA prezentuje nową kolekcję zegarków, zarówno jej wierni fani, jak i branża mody, wstrzymują oddechy. Dlaczego? Ponieważ czasomierz przestał być już tylko użytecznym przedmiotem (do kontrolowania czasu, mamy przecież smartfony, prawda?), a stał się wyrazistą deklaracją stylu.

OMEGA Trésor – nowoczesny zegarek z klasyczną duszą

Współczesne, świadome kobiety, myślą o zegarku jako o elemencie biżuteryjnym, który zdobi nasz nadgarstek. Wybór odpowiedniego modelu jest więc niezwykle ważny – jak każdy dodatek, który nosimy, mówi wiele o naszej osobowości. W tym duchu rodzina OMEGA wita kolejne cudowne dziecko – Trésor uosabia wszystko to, co cenię w wyjątkowych przedmiotach, czyli połączenie stylu vintage z nowoczesną elegancją. We współpracy z marką OMEGA celebruję narodziny kolejnego wyjątkowego zegarka skrojonego na miarę naszych czasów i potrzeby wymagających kobiet.

Jak powiedziała podczas światowej premiery w Berlinie, Kaia Gerber, twarz kolekcji De Ville Trésor: Nowe zegarki OMEGA mają w sobie tę klasyczną duszę, ale także atrakcyjne, nowoczesne akcenty. Mnie zachwycił klasycznym wzornictwem i dbałością o detale, co w przypadku szwajcarskiej marki nie jest żadnym zaskoczeniem.

Trésor – klejnot w portfolio OMEGA

Trésor to klejnot w portfolio OMEGA. Każdy model wyróżnia się smukłą kopertą o średnicy 39 lub 36 mm oraz brylantami zdobiącymi łuki jej profilu po obu stronach. Diabeł tkwi w szczegółach, których w przypadku Trésora nie brakuje. Koronkę zegarka zdobi pojedynczy diament, a na jego kopercie zamieszczono lustrzany dekiel ze wzorem „Her Time”.

OMEGA Trésor – najbardziej pożądana premiera kobieca tego roku

Fuzję tradycji z nowoczesną innowacją podkreśla szlachetna nazwa – o kolekcji zegarków Trésor świat po raz pierwszy usłyszał w 1949 roku. W środku zegarka ukryty był „skarb”: 30-milimetrowy kaliber, pozwalający na uzyskanie efektu subtelnej i cienkiej tarczy. Dzisiejsza odświeżona wersja Trésora w piękny sposób nawiązuje do zegarmistrzowskich tradycji i filozofii OMEGA, jednocześnie stając się najbardziej pożądaną premierą kobiecą tego roku. Jego fenomen tkwi w tym, że pasuje zarówno do jeansów i trampek, jak i wieczorowej sukni. Jestem pewna, że podczas swojej warszawskiej premiery, która już niebawem, zachwyci również polską publiczność.

Odkryj świat kolekcji De Ville Trésor

  • Justyna<

    Aż zaniemówiłam! Piękna kobieta, piękny zegarek i cudowne zdjęcia. Nie przestajesz zaskakiwać i zawsze mogę dowiedzieć się tu czegoś nowego. Super, że jesteś :*

  • May

    Zdjęcia i oprawa jak z Vogue 🙂 Przechodzisz sama siebie! A zegarek to marzenie. Super przełamałaś sportowa elegancja 🙂

  • Perfekcyjnie 🙂