Siła jest piękna – testuję nowy rewolucyjny szampon PANTENE

Siła jest piękna! Co do tego żadna z nas nie ma wątpliwości. Co dzień przekonuję się o tym, jak inspirujące, odważne i wspaniałe są kobiety, które mnie otaczają, z którymi współpracuję, które podziwiam, obserwuję, którym kibicuję. Jedną z nich jest Martyna Wojciechowska, dziennikarka, podróżniczka, mama.

Nasze drogi zawodowe krzyżują się od jakiegoś czasu. O tym, że Martyna zostanie nową ambasadorką PANTENE wiedziałam od ubiegłego roku. W październiku 2017 zostałam zaproszona na specjalny event PANTENE w Madrycie, gdzie wraz z innymi inspirującymi kobietami z całego świata uczestniczyłam w premierze nowego rewolucyjnego kosmetyku, o którym również nie mogłam mówić do czasu polskiej premiery, na której gościłam w ubiegłym tygodniu. Kiedy zobaczyłam twarz Martyny Wojciechowskiej w spocie PANTENE bardzo ucieszyłam się, że marka wybrała właśnie ją, by podkreślić siłę, moc i wartości dzisiejszych kobiet!

Siła jest piękna. Siła jest w nas. W każdej z nas.

Podczas warszawskiego spotkania, Martyna opowiedziała o swojej roli ambasadorki PANTENE. Z marką połączyło ją przekonanie o sile kobiet, która pochodzi z ich wewnętrznej motywacji, odwagi i determinacji. PANTENE nie mogło wybrać lepiej. Dziennikarka swoimi osiągnięciami nieustannie inspiruje innych. Przez wiele lat udowadniała, że wbrew stereotypom o słabej płci, można osiągnąć wiele – jej wewnętrzna siła doprowadziła ją m.in. na najwyższe szczyty świata (w tym Mount Everest) oraz metę Rajdu Dakar. Również jej podróże na krańce świata to wyjątkowe i często niezwykle wzruszające spotkania z kobietami, które podobnie jak my, mają swoje marzenia, ambicje, determinację i wewnętrzną siłę.

Martyna podczas konferencji zapytała publiczność, jakie były nasze marzenia w dzieciństwie? Wtedy pomyślałam, jak wielką jestem szczęściarą, że moje spełniły się. Odkąd pamiętam pisanie było moją wielką pasją – to właśnie wtedy, małe-wielkie sukcesy jak np. wygrana w szkolnym konkursie literackim dawały mi siłę. Wiele lat później, kiedy opowiadałam o swoich marzeniach pracy w telewizji, często padały słowa od moich koleżanek – “Niemożliwe”. Być może ta negacja sprawiała, że moja wewnętrzna siła pomagała mi osiągać kolejne małe sukcesy. Po wielu latach, kiedy dostałam pracę marzeń jako redaktor naczelna modowych portali, byłam już przekonana, że warto marzyć i sięgać po “niemożliwe”. Do dziś słowo “niemożliwe”, podobnie jak w słowniku Martyny, nie istnieje.  Siła jest w nas. Siła jest w każdej z nas – to motto z pewnością każda z nas może odnieść do siebie.

Rewolucja w pielęgnacji włosów – najbardziej przełomowy szampon w ciągu 30 lat

Mówiąc o wewnętrznej sile naukowcy PANTENE stworzyli rewolucyjny produkt, który daje siłę naszym włosom również od środka. Jak to możliwe? Marka PANTENE po kilkunastu latach badań opracowała innowacyjną formułę szamponu, który nie tylko myje włosy, ale również uzupełnia składniki odżywcze (wzmacniające lipidy), dzięki czemu włosy są 100% silniejsze już podczas mycia. Zastosowanie przełomowej technologii Pro-V Nutrient Blends ™ pozwala podczas mycia dostarczyć składniki odżywcze głęboko do wnętrza włosa, budując ich wewnętrzną siłę.

Silne i zdrowe włosy zaczynają się od szamponu

Czy wiecie, że pięćdziesiąt procent kobiet twierdzi, że ich „wymarzony szampon” powinien dostarczać włosom potrzebnych składników odżywczych? Niestety nie zawsze się tak dzieje. Ile razy miałyście wrażenie, że Wasz szampon wysusza włosy, pozbawia je blasku i witalności? Dzieje się tak dlatego, żezwykłe szampony mogą wypłukiwać składniki odżywcze z wnętrza włosa i w konsekwencji osłabiać ich kondycję. Naukowcy PANTENE zauważyli ten problem już dawno. Dlatego dziś, dzięki nowemu szamponowi nasze włosy będą nie tylko czyste, ale też jeszcze lepiej odżywione.

Nowy szampon Pantene 3 w 1 – moje wrażenia

Jako wielka fanka marki byłam bardzo ciekawa nowości Pantene. Zwłaszcza, że byłam w gronie tych szczęśliwców, którzy mieli okazję przetestować nowy szampon 3 w 1 już pół roku temu podczas specjalnego eventu w Madrycie. Cudowne działanie nowej formuły mogłam odczuć już przy pierwszym myciu – włosy po spłukaniu szamponu mogłam z łatwością rozczesać palcami, co, nie pamiętam, by zdarzało się wcześniej. To idealna opcja dla tych, którzy lubią wielofunkcyjne kosmetyki – przy stosowaniu szamponu 3 w 1 nie ma konieczności dodatkowego użycia odżywki. Zauważyłam, że odkąd stosuję nowy szampon PANTENE 3 w 1, włosy są w jeszcze lepszej kondycji – mocniejsze, lśniące, zdrowe, silne, jak nigdy dotąd. Uzupełnieniem mojej pielęgnacji PANTENE jest opcjonalnie ulubiona 3-minutowa odżywka PANTENE, którą stosuję gdy chcę dodać włosom dodatkowej mocy!

A jakie Wy macie doświadczenia z szamponami i pielęgnacją włosów? Może miałyście już okazję stosować nowy szampon PANTENE?

  • Gosia, Twój garnitur to mistrzostwo! 🙂

  • Aneta Paluch

    Tego jeszcze nie miałam ale wybieram się do Rossmanna -świetnie wyglądasz 😉