Challenge 333 / Risk made in Warsaw

Temat Girl Power na stałe wpisał się w mojego bloga. Dziś będzie nie inaczej. Za projektami ubrań, które mam na sobie stoją dwie superkobiety – Klara i Antosia, znane pewnie większości z Was, jako twórczynie kultowej polskiej marki, Risk made in Warsaw.

Jakiś czas temu dziewczyny obejrzały na Netfliksie film dokumentalny “Minimalizm”, gdzie po raz pierwszy usłyszały o Projekcie 333, zapoczątkowanym przez Courtney Carver, autorkę bloga Be More with Less. 3 miesiące w 33 ubraniach – wyzwanie, które podjęła Courtney zainspirowało kobiety na całym świecie. Powiecie, Risky? I tak powstały dwie autorskie kolekcje – Antoniny Sameckiej i Klary Kowtun, które odzwierciedlają potrzebę współczesnych kobiet, stworzenia kapsułkowej garderoby w myśl idei zrównoważonej mody.

Kolekcje składają się z pewniaków i prawdziwych miłości. Znajdziemy tu idealnie skrojone szlafrokowe płaszcze – jeden z nich w kolorze ciepłego beżu poleciał ze mną do Paryża, dzianinowe koszule, których mogłabym nie zdejmować czy dresy do… teatru. Mój totalny numer jeden? Spodnie z szerokimi nogawkami, które sprawiają, że mam nogi aż do nieba. Niesamowicie wydłużają i wysmuklają sylwetkę, do tego są ultra wygodne. Risky filozofia z pewnością zachwyci świadome dziewczyny, dla których ubrania to nie tylko trendy, ale przede wszystkim skrojony na miarę, i wygodę, styl życia z polską metką tworzony przez kobiety dla kobiet. Ja jestem na TAK!

Koniecznie sprawdźcie nową kolekcję Challenge 333. A dla moich Czytelniczek na hasło dostawagosiaboy otrzymacie darmową dostawę na nowości i klasyki oraz na hasło riskygosiaboy – dodatkowe -10% na risky outlet.

Spodnie Szwedki / Koszula Safariska / Płaszcz Upper East Coat / Torebka Chanel / Buty & okulary CÉLINE

  • OLIVIA KIJO

    Spodnie są fantastyczne! Cały strój idealnie wpasował się w klimat paryskiej uliczki. Pięknie!

  • JustynaM

    Risk jako jedna z nielicznych marek, które powstały w okresie boomu polskiej odzieżówki trzyma poziom. Te spodnie Gosiu rzeczywiście robią robotę <3 Muszę przyjrzeć się nowościom riskowym!

  • Spodnie nie są w moim stylu, ale płaszcz i koszula, jak najbardziej zachwycające! 😉

  • Piękne zestawienie kolorystyczne! 😉