Chanel Coco Mademoiselle Intense

Czy można mieć zbyt wiele zapachów CHANEL? Najnowsza odsłona uwielbianej przez miliony kobiet COCO MADEMOISELLE zdecydowanie temu przeczy. Stworzona w 2001 roku kompozycja dla współczesnych buntowniczek była nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel. 17 lat później COCO MADEMOISELLE Eau de Parfum Intense pokazuje nowe oblicze.

CHANEL COCO MADEMOISELLE Intense – dla kobiet, które zawsze chcą więcej…

Nosem odpowiedzialnym za nową kompozycję COCO MADEMOISELLE jest po raz kolejny Olivier Polge. Drzewno-ambrowy zapach o bogatym charakterze uwodzi i kusi jeszcze bardziej niż wcześniej. Ekstremalne nasycenie składników jest niczym eksplozja zmysłów, za co odpowiedzialna jest w formule “przedawkowana” paczula, ocieplona ambrowym akordem absolutu wanilii i bobu tonka. Czyżby subtelne nawiązanie do zbyt dużej ilości aldehydów, które przypadkowo wlane do fiolki z numerem 5 zadecydowały o wybitnym sukcesie pierwszego perfumeryjnego dzieła Coco Chanel? W nowej MADEMOISELLE INTENSE nie zabrakło również róży i jaśminu oraz kontrastujących z nimi świeżych nut cytrusowych.

O ile z oryginalną MADEMOISELLE nigdy nie miałyśmy okazji zaprzyjaźnić się, tak z nową jej wersją mamy szansę nawiązać dłuższą relację. COCO MADEMOISELLE Eau de Parfum Intense towarzyszyła mi podczas paryskiego tygodnia mody i już pewnie zawsze będzie kojarzyć mi się z intensywnym, fantastycznym czasem spędzonym w stolicy mody. Na uwagę zasługuje też wideo-epizod z Keirą Knightley w roli charyzmatycznej kusicielki. Mnie przekonuje! A Ty dasz się uwieść COCO MADEMOISELLE?

Suit JACQUEMUS / Bag & boots CHANEL / Sunnies CÉLINE

 • JustynaM

  Nie wyobrażam sobie, by zabrakło ich na mojej półce z perfumami 🙂 Lubię oryginał i używam od lat więc jestem bardzo ciekawa tej nowości!
  Zdjęcia jak zwykle mistrzostwo <3

 • Iza

  O wszystkich nowościach Gosiu dowiaduję się do Ciebie :* Muszę sprawdzić to nowe cudo…

 • Beata Chrostek

  Gosiu nowych Coco niestety nie pokocham, ale pewnie będzie miał tyle przeciwniczek jak i zwolenniczek ✔️Reklama z udziałem Keira – bajecznie cudowna 🖤 natomiast na Ciebie mogę patrzeć godzinami- uwielbiam Twoje zdjęcia – zawsze z najwyższej półki niczym z z najnowszego wydania francuskiego Vogue’a – mistrzostwo, klasa 🔝👌🏻