Omega Seamaster Aqua Terra

Chwile spędzone z bliskimi, niezwykłe podróże, piękne przedmioty, którymi się otaczamy? Każdy z nas ma swój sposób budowania wyjątkowej rzeczywistości tu i teraz. W tych ważnych momentach czas odgrywa konkretną rolę. Uczy, przypomina o tym, co dla nas istotne, definiuje to, kim jesteśmy. Patrząc na miniony rok widzę kadry złożone z niezapomnianych momentów. W wielu z nich towarzyszyła mi OMEGA Speedmaster – mój pierwszy “dorosły” zegarek, który nie tylko odmierza czas. Jak powiedziała w moim paryskim wywiadzie Cindy CrawfordTo deklaracja stylu, z czym w pełni zgadzam się.

The Seamaster AquaTerra

Dodam od siebie, że OMEGA to jedna z tych marek, która wpisuje się w mój (i zapewne nie tylko) styl życia.  Patrząc na aktualną kampanię kolekcji zegarków Seamaster Aqua Terra z Alessandrą Ambrosio można zamknąć oczy i poczuć wiatr we włosach gdzieś na skąpanym w słońcu wybrzeżu oceanu. Ten stan idealnie wpisuje się w moje plany na 2018 rok. Podobnie jak model z linii Aqua Terra, który towarzyszył mi na przełomie 2017 i 2018 roku. Ponadczasowy klasyk zachwyca elegancją i dbałością o detale. Subtelna, stylowa bransoleta, mieniąca się blaskiem tarcza z masy perłowej i zdobiące ją diamentowe indeksy oraz pozłacane wskazówki (18K Sedna™) sprawiają, że to doskonale wyważony czasomierz dla kobiet kochających elegancję i ducha przygody.

I właśnie wielu niezapomnianych przygód na życiowym szlaku życzę Wam w 2018 roku. Ahoj!

  • Piękny garnitur! 🙂

  • Ola

    Piękny zegarek! <3

  • Ania Risko

    Mega wyglądasz w tym garniturze, a zegarek cudo! Muszę się odezwać do Ciebie w sprawie zegarkowej porady, bo widzę, że orientujesz się dobrze w Omegach. Mam od jakiegoś czasu na oku jeden model i ciągle się waham 🙂