Dzień Świątecznych Skarpet w TK MAXX

To już druga edycja charytatywnej akcji #DZIENSWIATECZNYCHSKARPET W TK MAXX! Bardzo się cieszę, że TK Maxx po raz kolejny zaprosił mnie do wsparcia tej szczytnej inicjatywy. Mam nadzieję, że i Wy się przyłączycie? 

5 zł za każde zdjęcie ze świątecznymi skarpetkami

W sklepach TK Maxx już teraz można kupić charytatywne skarpetki ze świątecznymi motywami. Dochód z ich sprzedaży wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA. Każdy, kto w okresie od 14.11 do 06.12 opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku marki (znajdziecie go TUTAJ) wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TKMaxx i @AkademiaPrzyszlosci sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post. Finał akcji już 6 grudnia, w Mikołajki, które TK Maxx ogłasza DNIEM ŚWIĄTECZNYCH SKARPET!

Akademia Przyszłości TK Maxx

Akademia Przyszłości to program, który już od 15 lat pomaga dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Akademia uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki tutorom-wolontariuszom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI dzieci nie tylko zdobywają motywację do nauki, ale również poznają swoje silne strony i wzmacniają pewność siebie. Osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i szczęśliwe.

25 listopada w sklepach marki ruszyła również zbiórka charytatywna, której celem jest zgromadzenie środków dla podopiecznych programu. Przez okres trzech tygodni, do 10.12, przy kasach zlokalizowane będą specjalne charytatywne puszki AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Każdy datek to szansa na wsparcie edukacji dzieci z lokalnych społeczności.

Dodatkowo, we wszystkich 39 sklepach na terenie Polski dostępne będą także inne charytatywne produkty, takie jak czekoladowe monety, torby, kartki świąteczne. Dochód ze sprzedaży tych produktów również wspiera podopiecznych Stowarzyszenia WIOSNA.

To jak, działamy? Liczę na Was!