Crystals from Swarovski Pop Up Store

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że święta tuż, tuż… Jak podkręcić magię świątecznego czasu? Każda z nas ma na to swój sposób. Wyjątkowe chwile celebrujemy z najbliższymi obdarowując ich pięknymi podarunkami. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezenty, mam dla Was kolejną małą podpowiedź. Zapraszam Was do krainy mieniącej się kryształkami Swarovski. Niech świąteczny blask będzie z Wami!

W Galerii Mokotów w Warszawie powstał sklep typu Pop-up w strefie The Designer GalleryCrystals from Swarovski Pop Up Store to miejsce stworzone z myślą o klientach szukających idealnego prezentu na święta i będzie czynny do 7 stycznia 2018. Co w nim wyjątkowego? Znajdziemy tam prezenty od różnych projektantów, wykorzystujących kryształki Swarovskiego. Zjawiskowa biżuteria, świąteczne ozdoby, eleganckie akcesoria. Wszystko w duchu Swarovski! Tak, by podkreślić piękno każdej kobiety. Do współpracy zaproszono m.in. takie marki jak Orska, Iskra, Crystal Vision, La Bohemia, SPARK SILVER JEWELRY czy Kazar.

W mojej sesji zainspirowanej duchem Swarovskiego mam na sobie biżuterię Spark Silver Jewelry, która doskonale wpisuje się nie tylko w świąteczny klimat, ale też aktualne trendy. Świat mody zatacza koło, w tym sezonie rządzi błysk i estetyka rodem z lat 80. i 90. Moja propozycja na świąteczne party i nie tylko? Stylowy garnitur podkręcony błyskotkami od Swarovskiego. W takim stroju równie dobrze mogłabym przywitać Nowy Rok. Ale w tym temacie obserwujcie mój Instagram… To będzie wyjątkowa noc!

Biżuteria Spark Silver Jewelry x Swarovski / Garnitur MANGO / Botki BALENCIAGA / Zegarek OMEGA Speedmaster 38mm

 • JustynaM

  Wyglądasz tak, że szczęka mi opadła. Jak milion $$$! Nie mogę się napatrzeć na każde zdjęcie. Genialna sesja!

 • Piękna stylizacja!

 • Izikova

  Piękna biżuteria! 🙂

 • Jula

  Gosiu wyglądasz jak gwiazda! Powinni Cię zatrudnić do reklamy Swarovski <3 Chętnie przejdę się do Galmoku zobaczę co tam mają ciekawego bo kolczyki i bransolteka wyglądają niesamowicie! Właśnie czegos takiego szukam :)))

 • Wicia

  Swarovski zawsze mi się kojarzy z pięknem i blaskiem i Twoja stylizacja właśnie taka jest! Jest elegancko i kobieco, bije od Ciebie siła! 🙂