Hydra Beauty – my CHANEL skincare

Przełom w dziedzinie pielęgnacji skóry, potwierdzony pięcioma patentami, bazujący na technologii mikrofluidycznej opracowanej na Harvardzie. Brzmi jak pieśń przyszłości? Nic podobnego. Takie rzeczy tylko w CHANEL!

CHANEL HYDRA BEAUTY – nawilżenie 24 godziny

Nowa linia HYDRA BEAUTY zamknięta w minimalistycznych opakowaniach to sekret pięknej skóry miłośniczek paryskiego domu mody. Innowacyjne formuły czerpią siłę z legendarnego kwiatu kamelii i ulubieńca Coco Chanel. Wszystko dzięki jego niezwykłym właściwościom nawilżającym i ekstraktowi w najczystszej postaci, który został zabezpieczony wewnątrz mikrokropelek. Podczas zetknięcia ze skórą uwalniają one nadzwyczajną moc kamelii. Efektem jest doskonale nawilżona, wzmocniona, i zrelaksowana skóra.

HYDRA BEAUTY to nie tylko zastrzyk nawilżający 24 h, ale cały rytuał piękna CHANEL. Razem z Olivią Kijo przetestowałyśmy serię składającą się z trzech produktów – kremu HYDRA BEAUTY Micro Crème, który wzmacnia, wypełnia i nawilża skórę, serum  HYDRA BEAUTY Micro Sérum oraz żelu pod oczy HYDRA BEAUTY Micro Gel Yeux. Ciekawi jesteście naszych wrażeń?

Rytuał piękna CHANEL HYDRA BEAUTY

GOSIA: Jestem fanką pielęgnacji wieloetapowej, dlatego oceniać będę działanie wszystkich produktów z linii HYDRA BEAUTY. Jeden kosmetyk wiosny nie czyni, a wszystkie razem tworzą wyjątkowe trio z mocą super-nawilżenia. Moja skóra pokochała ten rytuał piękna CHANEL! Gdybym musiała wybrać ulubieńca? Według mojej filozofii urodowej, serum jest najważniejsze. Stosowanie HYDRA BEAUTY Micro Sérum to przyjemność w czystej postaci. Jest wodniste, przez co daje natychmiastowy efekt nawilżenia i napięcia skóry. Must have w kosmetyczce każdej fanki CHANEL.

OLIVIA:  Kompleksowa pielęgnacja składająca się z kilku etapów zapewnia zauważalne efekty. Już po pierwszej aplikacji produktów skóra jest nawilżona i wygładzona. Mój faworyt? Gdybym miała wybrać wyłącznie jeden produkt, bez wątpienia postawiłabym na krem nawilżający HYDRA BEAUTY Micro Crème. Konsystencja jest niespotykana, mimo gęstej struktury krem jest niezwykle lekki. Nawilżenie bez obciążenia? Za to pokochałam nową serię kosmetyków CHANEL HYDRA BEAUTY.

Jesteście ciekawi nowinek kosmetycznych? Koniecznie polubcie i zaglądajcie na HIGH_5_FIVE!

  • Świetny wpis! 🙂

  • Wicia

    też lubię pielęgnację wieloetapową, ale coś ciężko mi idzie z systematycznością w tym względzie 😉