Classic Modern

W mojej garderobie znajduje się wiele ubrań o klasycznych fasonach, które nie poddadzą się duchowi czasu. Przykład? Marynarka w kratę, sztruksowe spodnie, botki na szpilce. To elementy, które można dowolnie zestawiać z sezonowymi trendami i dodatkami. Połączenie klasyki i nowoczesności nigdy nie zawodzi. Podobnie jak zegarek Fossil Q Accomplice, który tylko z pozoru wygląda jak “zwyczajny” czasomierz. Analogowa biała tarcza w otoczeniu mieniących się kryształków Swarovskiego na szerokiej bransolecie w kolorze różowego złota tworzą stylowe cacko na wiele okazji. Może Was zaskoczę informacją, że w środku ukryty jest mały system dowodzenia światem?

To kolejny zegarek do zadań specjalnych, w których już chyba jestem specjalistką. Fossil Q FTW1208 doskonale sprawdzi się jako niezawodny partner każdej kobiety kochającej klasyczny design i nowoczesną technologię. Ideał? Można tak powiedzieć. Dzięki wibracjom i ruchowi wskazówek dyskretnie przypomni Ci o wydarzeniach z kalendarza, przychodzących mailach czy ilości wykonanych kroków. Moja ulubiona funkcja? Przycisk umieszczony po prawej stronie pozwala m.in. na obsługę migawki aparatu! Wystarczy, że sparujesz zegarek ze swoim telefonem przez Bluetooth. Technika godna dziewczyny Jamesa Bonda!

FOSSIL Q ACCOMPLICE HYBRID WATCH / Pants MANGO Committed / Boots BALENCIAGA

  • Uwielbiam każdy element tego stroju! Zegarek to wisienka na torcie 🙂

  • JustynaM

    Doskonale to wszystko razem wygląda. A zegarek marzenie! Chyba musze uśmiechnać się do mojego Mikołaja 🙂

  • Boski klimat <3

  • Wicia

    Zegarek jest elegancki i piękny- uwielbiam takie rzeczy 🙂 Spodnie pewnie w sklepie bym całkowicie przeoczyła, a jednak wyglądają świetnie i mogę tylko brać przykład z doboru 😉