Black & White

Klasyczne połączenie czerni i bieli nigdy nie zawodzi. To najczęstszy duet kolorystyczny, jaki noszę na co dzień. Lubię kontrasty, które dodają dynamiki stylizacjom i pozwalają na zabawę formą. Jak zawsze kluczową rolę odgrywają detale. Co zrobić, by czerń i biel nie była nudna?

Oryginalny krój, nietuzinkowe przeszycia czy niebanalne akcesoria, to sposób na udaną stylizację. Wybierając ubrania często szukam takich z artystycznym zacięciem. Tak jak dziś, klasyczną marynarkę zamieniłam na kimonowy model z rozcięciami na rękawach. Buty to zabawa formą, ozdobione serpentyną z suwaków. Zdekonstruowane jeansy, to jedne z dwóch par, które noszę non stop. Podobnie jak kolczyki – wachlarze, które znajdowały się na mojej zakupowej liście od kiedy zobaczyłam je w kolekcji domu mody CÉLINE.

Do całości wystarczyło dobrać brakujący element – tym razem to hybrydowy smartwatch MICHAEL KORS Access Slim Runway, czyli inteligentny zegarek. Wykonany ze stali szlachetnej w kolorach srebra i różowego złota doskonale wpisuje się w stylizację opartą na kontrastach. Oprócz stylowego wyglądu model ten posiada wiele praktycznych funkcji jak na przykład zarządzanie muzyką w telefonie, tracker aktywności czy informacje o powiadomieniach z telefonu.

Hybrydowy smartwatch MICHAEL KORS Access Slim Runway / Jeansy VETEMENTS x LEVI’S via Net-A-Porter / Kimono & golf KappAhl / Buty & kolczyki CÉLINE 

  • Nieziemskie buty 🙂

  • Izikova

    Bardzo spodobała mi się marynarka! 😉

  • Wicia

    kocham wszystko- buty, marynarka, zegarek, Gosia 😉 <3