OMEGA Her Time – wystawa kultowych zegarków w Paryżu

Kolejny rozdział mojej przygody z marką OMEGA? W ubiegłym tygodniu miałam przyjemność uczestniczyć w otwarciu wystawy “Her Time” podczas paryskiego Tygodnia Mody. Na moim Instagramie mogliście na żywo śledzić to wyjątkowe wydarzenie.

W historycznym gmachu Hôtel de Sully razem z przyjaciółmi OMEGA z całego świata świętowaliśmy ponad 100-letnią historię kobiecego zegarmistrzostwa. Był to niezapomniany wieczór, którego nie zepsuła nawet niespodziewana ulewa.

Podczas wernisażu wszystkie oczy zwrócone były na najbardziej fotogeniczną rodzinę świata – Cindy Crawford, jej mąż Rande Gerber oraz dzieci Kaia i Presley nie bez powodu byli honorowymi gośćmi wydarzenia, którego gospodarzem był Prezydent i Dyrektor Generalny OMEGA, Raynald Aeschlimann. To właśnie supermodelka, która jest ambasadorką OMEGA od 1995 roku, przedstawiła publiczności Kaię i Presleya, jako nowe pokolenie ambasadorów marki. Z tej okazji odsłonięto również serię czarno-białych portretów rodzinnych, autorstwa Petera Lindbergha, wykonanych w Malibu Beach, w Kalifornii.

Moja podróż z OMEGA była cudowna i wiem, że Kaia i Presley będą równie szczęśliwi, jak ja, współpracując z tą marką. Oboje są utalentowani, każde na swój własny sposób i jestem bardzo dumna, że zostali kolejnymi ambasadorami tych fantastycznych zegarków” – powiedziała Cindy Crawford.

Kaia i Presley Gerber – nowe pokolenie ambasadorów OMEGA

Wystawa “Her Time” w Paryżu – święto kobiecości

Chwilę później mogliśmy podziwiać bogatą historię kobiecych zegarków na wystawie „Her Time”, prezentowaną wcześniej w Mediolanie, Moskwie, Szanghaju i Sydney. Zachwycający przekrój kobiecego zegarmistrzostwa pokazywał ewolucję zegarków OMEGA dla kobiet oraz przemianę ich stylu – od wczesnych zegarkowych naszyjników typu Lèpine, po legendarny model Ladymatic.

Ogromne wrażenie zrobiły na mnie modele „sekretnych zegarków biżuteryjnych” z ukrytymi mechanizmami, fantazyjne klejnoty, bogato zdobione kamieniami szlachetnymi i brylantami, jak i modele z lat 80. m.in. kultowy Manhattan Constellation. Wystawie towarzyszyły przykłady dzieł sztuki z wybranych okresów oraz plakaty reklamowe OMEGA.  Wystawę można oglądać w Paryżu do 15 października.

Podczas wieczoru nie zabrakło dodatkowych atrakcji – po obejrzeniu wystawy, goście świętowali  przy dźwiękach utworów niemieckiego DJ’a Robina Schulza, przyjaciela marki OMEGA i fana modelu Speedmaster, którego występ w duecie z piosenkarzem Richardem Judgem zakończył ten wspaniały wieczór.

  • Gosiu, wyglądałaś zjawiskowo! 🙂

  • Wicia

    Piękna stylizacja na tak wspaniałą okazję! Dobrze wiedzieć, że na światowych eventach mamy taką stylową reprezentację! Detale i miejsce jak z bajki! 🙂