Golden Hour

Pozostając w temacie błysku, wkraczamy w sezon, w którym złoto i srebro wysuwają się na pierwszy plan. Metaliczne tkaniny nosimy od świtu do nocy, od biurka do wieczornego drinka, celebrując sezon pełen bogactwa i obfitości. M.in. CHANEL, Saint Laurent, Isabel Marant, Balenciaga czy Balmain podczas pokazów podsunęli nam mnóstwo rozwiązań i inspiracji, jak błyszczeć tej jesieni.

Również w moich stylizacjach dominują złoto-srebrne akcenty, głównie w postaci dodatków oraz biżuterii, której w tym konkretnym przypadku – im więcej, tym lepiej. Nie byłabym sobą, gdybym nie postawiła na miks tendencji  – koszulę na wysoki połysk Louis Vuitton z oryginalnym wzorem zestawiłam ze streetwearowymi spodniami z lampasami. Dodatki – zegarek Albert Riele Gala oraz biżuteria APART w kolorze żółtego złota – idealnie wpisały się w klimat stylizacji i sesji. Całość balansuje na granicy sportowej-elegancji, której jestem ogromną fanką. Warto eksperymentować z modą, zwłaszcza w sezonie, który daje nam spore pole do popisu. Spróbujecie?

Albert Riele Gala watch / Apart jewellery & earings similar here & here/ Louis Vuitton shirt / Neige pants / Bomba y Lola jacket / Les Coyotes de Paris via Lui Store coat / Bag & mules CHANEL

 • Wicia

  Sportowo, elegancko, z pięknymi detalami 🙂 Tak dużo tego, a jednak super się uzupełniają te style <3

 • Gosia, przechodzisz samą siebie! Uwielbiam Twoje stylizacje! 🙂

 • Izikova

  Moją uwagę przykuwa koszula – bardzo ciekawa! 🙂

 • Jeans Please
 • Aneta Paluch

  Wyglądasz doskonale!<3