Dołącz do FESTIWALU SZALONYCH MOŻLIWOŚCI z TK Maxx

W TK Maxx trwa Festiwal Szalonych Możliwości – jest to kolejny etap ogłoszonej w maju kampanii brandowej, która celebruje to, co najlepsze w zakupach w TK Maxx – markowy asortyment dostępny w cenach do 60% taniej*.

Tegoroczna kampania TK Maxx po raz kolejny celebruje hasło SZALONYCH MOŻLIWOŚCI, czyli unikatowe połączenie znanych marek i okazyjnie niskich cen. Znane marki taniej to również odpowiedź na pytanie o to, dlaczego warto robić zakupy w TK Maxx. Spot telewizyjny utrzymany jest w charakterystycznym, lekko ekscentrycznym stylu. Rozpoczyna się ujęciem z imprezy, w której uczestniczą różnorodne postacie. Bohaterowie po kolei opowiadają, dlaczego zakupy w TK Maxx są zawsze wyjątkowe i warte uwagi. Każda opowieść przenosi nas w zachwycająco nietypową historię, która mogła się wydarzyć wyłącznie dzięki markowym perełkom w okazyjnych cenach.

FESTIWAL SZALONYCH MOŻLIWOŚCI

Kolejnym etapem wizerunkowych działań TK Maxx jest Festiwal Szalonych Możliwości, który dziennikarze i blogerzy celebrowali 11 lipca 2017 podczas spotkania prasowego w Forcie Sokolnickiego na warszawskim Żoliborzu. Festiwal Szalonych Możliwości w praktyce oznacza, że każdego dnia we wszystkich sklepach TK Maxx czeka bogaty asoryment z aż 6 działów – moda damska, moda męska, obuwie, akcesoria, produkty dla domu, produkty dla dzieci – dostępny w okazyjnie niskich cenach. Pod jednym dachem klienci znajdą nie tylko unikatowe perełki, które często dostępne są w pojedynczych egzemplarzach, ale mogą również wybierać spośród wielu styli – od sukienek boho i kwiecistych bluzek przez kolorowe męskie t-shirty i koszule, eleganckie torebki, designerskie meble i nastrojowe świece, aż po mięciutkie dziecięce kocyki i drewniane zabawki.

O tym jak unikatowe i zróżnicowane mogą być produkty TK Maxx przekonali się również znani blogerzy (Ola Furka z Olciiak, Kamil Pawelski z Ekskluzywny Menel, Kasia Szymków z Jestem Kasia, Ania Skura z What Anna Wears, Ania Dominik ze Scraperka i Edyta Filipiak z Olivka Blog), którzy podczas spotkania dostali od TK Maxx zadanie specjalne – wystylizowanie kultowych samochodów, tak by jednocześnie pokazać to, co najlepsze w poszczególnych działach TK Maxx. Przykłady? Chociażby sportowy wóz ze stylowymi pasami bezpieczeństwa z męskich krawatów czy małe wesołe auto z koszami na dziecięce zabawki pełniącymi rolę… bagażnika dachowego! Dzięki tym niecodziennym aranżacjom goście spotkania przekonali się, że zastosowanie produktów dostępnych w TK Maxx w tak szalenie niskich cenach może być naprawdę zaskakujące i nieograniczone.

Dostawy nowych perełek do TK Maxx trafiają aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu każdego dnia klienci mają szansę na odkrycie markowych nowości, niezależnie od tego, czy potrzebują stylizacji na wyjątkową okazję, kompletują ekwipunek na letni festiwal czy wyprawę w góry. By upolować najlepsze skarby, warto pamiętać o kilku wskazówkach. Otwarty umysł i regularne odwiedzanie sklepów to podstawa. Warto również przeglądać produkty według kategorii i rozmiarów oraz zaglądać do wszystkich sklepów w okolicy. Przy planowaniu prezentów, dobrze pomyśleć o kartach upominkowych, aby bliskiej osobie podarować szalone możliwości zrobienia zakupów w TK Maxx.

KONKURS „FESTIWAL SZALONYCH MOŻLIWOŚCI”

Festiwal Szalonych Możliwości TK Maxx już trwa! Na profilu marki na Facebook.com do czwartku możecie wygrać zakupy z blogerami i wyjazd na europejski festiwal! Wzięliście udział? Jeśli nie – nie czekajcie!

  • mrskaminsky

    Dobrej jakości odzież w tak samo dobrej cenie oraz oryginalne dodatki do domu🖤 Uwielbiam grzebać w Tkmaxx!

  • Kocham TK Maxx 🙂

  • Beata

    Gosiu uwielbiam TK Maxxa: dla każdego coś fajnego, markowa odzież w rozsądnej cenie i nietuzinkowe bibeloty do domu 🖤

  • Wicia

    TK Maxx jest super, wszystko w jednym miejscu i fajne ceny 🙂