TK Maxx i Michał Szulc dla Akademii Przyszłości

Dziecięce marzenia spełniają się? Może nie wszystkie. A co, gdybyśmy mogli pomóc w ich realizacji? Wystarczy tak niewiele, by wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Dlatego TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI – siostrzanym programem SZLACHETNEJ PACZKI, od 14 lat pomagającym dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.

W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, marka połączyła siły z uznanym projektantem Michałem Szulcem, który stworzył unikatową kolekcję stylowych przypinek i breloków. Dochód z jej sprzedaży przekazany zostanie na rzecz Akademii, którą TK Maxx wspiera od 3 lat.

Cudownie jest być częścią projektu, który pomaga najmłodszym w zdobywaniu pewności siebie i spełnianiu marzeń. Podczas projektowania, zastanawiałem się nad dziecięcymi marzeniami. Każdy z nas mówił „Jak dorosnę, zostanę… strażakiem, aktorem, projektantem…”. Postanowiłem zamieścić to hasło na skórzanych brelokach. Zerkając na nie przy pęku kluczy lub torbie, przypomnimy sobie te dziecięce, pełne kreatywności plany. Dodatkowo, chciałem nawiązać do bohaterskości, zarówno dzieci AKADEMII, które wraz z tutorami przezwyciężają problemy, jak i tych, którzy umożliwiają im ten rozwój. Tak powstało 5 medali, którymi w formie przypinek może odznaczać się każdy bohater” – mówi Michał Szulc.

#JakDorosnęZostanę

Zostań bohaterem z TK Maxx 

Sprzedawane we wszystkich sklepach TK Maxx charytatywne przypinki i breloki nie tylko pomagają dzieciom w osiągnięciu lepszej przyszłości, ale są także idealnym dodatkiem, który uzupełni wiosenne stylizacje. Przypinki w kształcie kolorowych medali doskonale wyglądają zarówno na dżinsowych kurtkach, bluzkach czy jako spinki do koszul.

Skórzane breloki w kolorach TK Maxx i Akademii – białym, czerwonym i niebieskim – to idealny dodatek do torebki, portfela czy bomberki. Dochód z ich sprzedaży zasili program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i pomoże w zasponsorowaniu indywidualnych programów edukacyjnych dla dzieci. Poza charytatywną kolekcją, we wszystkich sklepach TK Maxx, prowadzona jest zbiórka funduszy. W okresie trwania kampanii, między 20 maja a 1 czerwca, przy wszystkich kasach znajdują się specjalne puszki, w których można zostawić datek na rzecz Akademii. Dodatkowo, w weekend 27-28 maja we wszystkich sklepach w Polsce odbywać się będą specjalne atrakcje dla dzieci. Cena przypinek – 5 złotych (komplet 5 wzorów – 25 złotych). Cena breloków – 10 złotych (komplet 3 kolorów – 30 złotych).

Jest mi niezwykle miło, że razem z Olivią Kijo możemy wesprzeć szczytną akcję AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i TK Maxx. Serdecznie zachęcamy Was do zakupu charytatywnych gadżetów, które pomogą otworzyć niejedne drzwi do świata spełnionych marzeń!