Fashion Square Kraków

Na pewno słyszeliście o Fashion Square w Krakowie? Niedawno miałam przyjemność gościć na jednym z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce. Na placu przed Galerią Krakowską ustawiono ogromny, przeszklony namiot, w którym odbyło się kilkadziesiąt pokazów prestiżowych marek i znanych polskich projektantów takich jak: Łukasz Jemioł, Waleria Tokarzewska-Karaszewicz, duet MMC, Claudius Scissor czy Forget-me-Not Pecunia. Za produkcję wydarzenia odpowiadała Dorota Wróblewska, znana producentka wydarzeń modowych takich jak Warsaw Street w Warszawie. Brawo dla Krakowa i Fashion Square, który już przy pierwszej edycji cieszył się dużą popularnością i odniósł ogromny sukces.

To, co najbardziej cieszy, Fashion Square zostało stworzone dla wszystkich, którzy bez zaproszeń mogli oglądać modę z najwyższej półki. W ciągu dnia przybyli goście obejrzeli wyjątkowe pokazy marek, których butiki znajdują się w Galerii Krakowskiej m.in. Big Star, C&A, Próchnik, FEMESTAGE Eva Minge czy Guess to tylko kilka brandów z całej plejady sobotniego harmonogramu. Z kolei podczas Gali Wieczoru  zaprezentowali się m.in. Łukasz Jemioł, Waleria Tokarzewska-Karaszewicz, duet MMC, Claudius Scissor, Forget-me-Not Pecunia czy Street Fashion by New Nissan Micra.

Wielkie zainteresowanie i tysiące przybyłych gości potwierdziły, że moda musi wychodzić do ludzi, przestając być zamkniętą branżą. Krakowskie Fashion Square było miejscem, które wszystkim pozwoliło poczuć się częścią świata mody. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek przygody Krakowa z wielką modą!