Style Talk with Fossil Q

O stylu można by dyskutować godzinami. Słowo klucz, wytrych, tak bardzo pożądane w dzisiejszych czasach. Mam jednak wrażenie, że mimo niezliczonych publikacji na ten temat, wiele z nas wciąż poszukuje własnej tożsamości modowej. 

Styl dla mnie? To nie tylko prawidłowo skomponowana garderoba. To o wiele więcej. Styl życia, który jednocześnie jest moją pracą i pasją. I właśnie o tym rozmawiałam niedawno przy kawie podczas spotkania z trzema miłośniczkami mody – Olivią Kijo, Kingą Litwińczuk i Michaliną Murawską na zaproszenie portalu Fashion Post. Cały wywiad możecie przeczytać tu.

fossil q_1 fossil q 2fossil q 3

Czym więc jest dla mnie styl? To nieograniczone pole do pobudzenia naszej kreatywności. Przestrzeń do kreowania wizerunku, personalny język, który mówi o nas więcej niż sto słów. Każdy nasz modowy wybór zdradza, kim jesteśmy, jakie wartości cenimy, co chcemy zakomunikować otoczeniu. Styl to wypadkowa wielu czynników – mocnych korzeni estetycznych, które drzemią w każdym z nas, aktualnych wpływów i tendencji, które w danym momencie nas inspirują. To także chwila, nastrój, zapożyczenia z naszych codziennych obserwacji, podróży, sztuki, książek, mody ulicy.

fossil 7

Wspomniałam o wyborach, które zawsze powinny być świadome. O tym również rozmawiałyśmy przy kawie w bistro Zorza. Każda z nas miała na ręku ten sam zegarek, choć w różnych odsłonach – Fossil Q, hybrydowy smartwatch, o którym już ostatnio Wam pisałam. Dobór dodatków jest dla mnie kluczowy. W przypadku zegarków nigdy nie ukrywałam, że jestem gadżeciarą. Lubię technologiczne nowinki, które ułatwiają mi codzienne funkcjonowanie, ale też muszą pasować do charakteru i stylu. Fossil Q ma to wszystko – ponadczasowy design skrywa inteligentne oprogramowanie, dzięki któremu życie zabieganej kobiety jest trochę łatwiejsze. Zegarek Fossil Q to mini-asystent – pomaga w zorganizowaniu dnia, monitoruje sen, liczy spalone kalorie, kroki czy przypomina o ważnych spotkaniach. Która z tych funkcji jest dla mnie najbardziej przydatna? O tym opowiem Wam już niebawem.

fossil 8style talk 4fossil 5

Więcej o nowym Fossil Q Tailor przeczytacie tu.

  • Śliczna bluzka 🙂 Też jestem gadżeciarą 😀

  • Gosiu wyglądasz obłędnie 🙂

  • Wicia

    Już widziałam na facebooku, ale teraz mogę napisać tutaj- ja pragnę mieć tą koszulę! <3 Zdradzisz skąd ona? 😉