MAKE A PROMISE – Louis Vuitton dla UNICEF

OBIETNICA. W dzieciństwie oznaczała proste rzeczy – pójście na lody z mamą i tatą, zakup pluszowego misia, który co noc tulił nas do snu czy wyjazd na niezapomniane kolonie z koleżankami. Niestety nie każdy ma to szczęście, by wychowywać się w ciepłym, pełnym miłości i bezpiecznym domu. Dzieci na całym świecie są zbyt często doświadczane sytuacjami kryzysowymi, narażone na choroby, niedożywienie i przemoc. Cierpią z powodu braku podstawowych środków do życia, przez co wiele z nich umiera przed ukończeniem piątego roku życia.

#MAKEAPROMISE DAY – Louis Vuitton dla UNICEF

Jak się domyślacie, dziś nie będzie tylko o modzie. Dziś jest ważny dzień. 12 stycznia to rocznica inauguracji wyjątkowej akcji Louis Vuitton dla UNICEF. Tylko w ubiegłym roku dzięki przyrzeczeniu złożonemu przez Louis Vuitton i wiele osób wspierających projekt #MAKEAPROMISE, uzbierano kwotę 2,5 miliona dolarów, którą przekazano potrzebującym dzieciom i ich rodzinom w Syrii. Dziś wszyscy odnawiamy tę obietnicę, by pomagać dzieciom z całego świata, wspierając akcję charytatywną LVforUNICEF.

SILVER Lockit – bransoletka, łańcuszek i 200$ ze sprzedaży

Jak to działa? W 2016 roku, specjalnie zaprojektowane z okazji tej współpracy bransoletka i naszyjnik SILVER Lockit zostały wprowadzone do sprzedaży w sklepach Louis Vuitton i na stronie www.louisvuitton.com/lvforunicef. Kolekcja obecna była również w warszawskim sklepie. 200 dolarów ze sprzedaży każdego produktu przekazywane było na rzecz UNICEF.  Charakterystycznym elementem srebrnej, eleganckiej biżuterii Silver Lockit jest zawieszka inspirowana kłódką z 1890 roku, zaprojektowaną przez Georges’a Vuittona dla klientów firmy, by zabezpieczyć ich najbardziej wartościowe rzeczy – to symbol ochrony i opieki.

“Pinky promise” – wizualny symbol akcji

make a promise louis vuitton unicef

Wizualnym przesłaniem akcji jest “pinky promise” – gest łączący splecione małe palce dłoni, symbolizujący obietnicę składaną dzieciom w potrzebie. Akcję wsparły gwiazdy i przedstawiciele świata mody na całym świecie m.in. Selena Gomez, Mariah Carey, Miranda Kerr, David Beckham, Heidi Klum, Nicole Kidman, Carine Roitfeld, Mira Duma, Anna dello Russo czy influencerzy tacy jak Chiara Ferragni, Gala Gonzalez, Amanda Shadforth czy Pernille Teisbaek.

Wraz z Olivią Kijo, jesteśmy niezwykle zaszczycone zaproszeniem do wsparcia tej wspaniałej akcji w Polsce.

#MAKEAPROMISE DAY – Świętujemy w Warszawie

make a promise louis vuitton_2

Dziś na całym świecie we wszystkich sklepach Louis Vuitton ponawiana jest obietnica pomocy potrzebującym dzieciom. My również w warszawskim butiku będziemy celebrować #MAKEAPROMISE DAY! Zapraszam serdecznie do przyłączenia się i zakupu SILVER LOCKIT – to może być wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby! Jeśli nie możecie być z nami, polecam śledzić moje Insta Stories @gosiaboy

Do akcji można również przystąpić wpłacając darowiznę bezpośrednio na konto UNICEF lub kupując bransoletkę/naszyjnik Sliver Lockit w sklepie online Louis Vuitton: www.louisvuitton.com/lvforunicef

Pamiętajmy, że akcja ma na celu przede wszystkim zwrócenie uwagi na fakt, że zawsze gdzieś czekają osoby, które potrzebują pomocy. Okazane przez nas dobro zawsze wraca. Wspólnie możemy zmienić sytuację wielu dzieci!

Zdjęcia: Marta Miklińska

  • Monika Barańska

    Gosiu ogromny szacunek za wspieranie takich akcji. To wspaniały przykład tego, że moda to nie tylko ubrania i dodatki. Możemy również pomagać innym. Piękna inicjatywa. Biżuteria prosta, ale z ogromnym przesłaniem. Ciesze się, że na Twoim blogu pojawiają się również takie posty. Brawo !
    P.S. Odkryłam nową super blogerkę, Olivia to świetna dziewczyna. Buziaki dla Was ;*

  • Wicia

    Świetna inicjatywa w pięknej oprawie! 🙂 Zdjęcia są cudowne i magiczne! <3