Longchamp Le Pliage Héritage – torebka na lata

TOREBKI, KTÓRYCH PRAGNĄ KOBIETY? Z jednej strony są to sezonowe “it bags”, których chęć posiadania można porównać do chwilowego zauroczenia, z drugiej – ponadczasowe klasyki, które nigdy nam się nie nudzą.

Niedawno do mojej kolekcji dołączyła nowa torebka Longchamp z linii Le Pliage Héritage. Co w niej wyjątkowego? Nie tylko prezentuje się superszykownie, ale też wyróżnia ją niepodważalna jakość. Jest nie za duża, nie za mała, wręcz idealnie skrojona do moich potrzeb. Pomieści najpotrzebniejsze kobiece drobiazgi, tablet, a nawet dość sporą lustrzankę, bez której ostatnio nigdzie się nie ruszam. Wykonana ze skóry Saffiano, jest praktycznie niezniszczalna. Zachwycają również jej monumentalne kształty, które pasują do każdej mojej stylizacji.

Linia Le Pliage Héritage to też hołd złożony kunsztowi rzemiosła Longchamp. I to zamiłowanie do prostoty widać w każdym detalu. Torebka jest nadzwyczaj funkcjonalna, dzięki niezliczonej ilości przegródek i kieszeni, a także zewnętrznej klapie, którą otwieramy jednym dotknięciem (jeśli wiemy już jak to zrobić, w innym przypadku trzeba się namęczyć, by dostać się do środka). Dyskretny luksus podreślają okucia w kolorze szampańskiego złota oraz malutkie logo z symbolem pędzącego wierzchowca, które zostało stworzone przez ilustratora Turenne Chevallerau i jest z marką od lat 40. ubiegłego wieku. Dziedzictwo Longchamp i spory kawałek historii marki zawarty w tej torebce mówią o niej wszystko i sprawiają, że z pozoru zwyczajny przedmiot nabiera wyjątkowego znaczenia. To naprawdę wielka przyjemność nosić ją co dzień na ramieniu. Wiem już, dlaczego to jeden z ulubionych modeli Alexy Chung, ikony stylu, która od kilku sezonów jest twarzą Longchamp.

Torebka dostępna jest w polskich butikach Longchamp w Galerii Mokotów w Warszawie oraz Silesia Katowice. W sprawie możliwości zakupów online, polecam telefoniczny kontakt z warszawskim butikiem pod nr tel.: (+48 22) 161 39 34 oraz katowickim +48 32 605 06 21, gdzie z pewnością uzyskacie profesjonalną pomoc przy zamówieniu.

Zdjęcia: Serafin Photography

* Wpis powstał we współpracy z Longchamp
** Za udostępnienie klimatycznego wnętrza do sesji dziękuję cukierni Lukullus przy ul. Chmielnej 32 w Warszawie

longchamp-le-pliage-heritagelongchamp-le-pliage-heritage_2longchamp-le-pliage-heritage_3longchamp le pliage heritage-10longchamp-le-pliage-heritage_5longchamp-le-pliage-heritage_6longchamp-le-pliage-heritage_7longchamp-le-pliage-heritage_8

Torebka Longchamp / Kamizelka + spodnie WEAVE / biżuteria Gosia Orłowska / Botki Baldowski

 • wow, cudna!

 • Katarzyna M

  Gosiu ta torebka jest IDEALNA !!????????????

 • Śliczna torebka, rozmarzyłam się 🙂

 • Sonia Dziech

  Gosiu, jaka piękna sesja ! Cudowna! Idealnie dobrałaś piękne żakardowe spodnie, aksamitne botki i romantyczna bluzkę do tej niezwyklej torebki. Powiem Ci, że odkąd ją u Ciebie zobaczyłam, chcę ją! Po tych zdjęciach tylko utwierdziłam się.
  Pozdrawiam Gosiu 🙂

 • ja za to wzdycham do tej pięknej bluzki! <3