Nagroda: Modne Kreacje Blog Modowy roku 2013 – dziękuję!

Kochani, raz jeszcze chciałam podziękować za to zaszczytne wyróżnienie wszystkim, którzy przez wiele tygodni głosowali na mój blog – to dla Was nagroda!

gb warsaw

Wczorajszy dzień był dla mnie wyjątkowy nie tylko ze względu na odebraną nagrodę podczas Gali Wieczoru Warsaw Fashion Street, ale też z uwagi na osobę, która wręczyła mi statuetkę. Bartek Michalec, połówka słynnego duetu ZUO Corp., super utalentowany projektant, osobowość polskiej mody, ale przede wszystkim fajny facet z wielkim sercem – dzięki za wsparcie!

Nie obyło się też bez niespodzianek – ulewy, przed którą wraz z innymi jurorami “Talent Warsaw Fashion Street” uciekliśmy na scenę. Dorota Wróblewska dzielnie brodziła boso po wybiegu zalanym wodą i zabawiała zmoczoną publiczność, która z uśmiechem na twarzy znosiła anomalia pogodowe. Na szczęście godzinę później po deszczu nie było śladu i mogliśmy kontynuować imprezę. Około godziny 18.00 odbył się pokaz Ulicy Modnej, którego byłam współorganizatorką – dziękuję wszystkim blogerom za fantastycznie spędzony czas 🙂

Gali wieczoru niestety nie widziałam, ponieważ przez cały wieczór musiałam być na backstage’u. A szkoda, bo bardzo chciałam zobaczyć na żywo pokaz Bruno & Daniele z Rossorame, Agaty Koschmieder, Natashy Pavluchenko i Łukasza Jemioła. Jak tylko uda mi się zdobyć zdjęcia kolekcji opublikuję je na blogu!

Raz jeszcze, wielkie dzięki, że jesteście ze mną! :*